GMO Posłowie do Prokuratury Anna Szmelcer niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DiOTv7Vum4oNajlepsze komentarze:

rmaciej... Że też ludziom się tak chce marnować swoje życie i przy okazji szkodzić krajowi. Jak można tak bezczelnie hamować rozwój rolnictwa i w ogóle ludzkości? Jak widać, ludzka głupota nie zna granic. Zmieńcie chociaż kategorię z "edukacja" na "szerzenie szkodliwej propagandy".
Asto Ba... dla wyjaśnienia: Wskazane w zawiadomieniu osoby (tzw. eksperci) mogą być przesłuchiwane w charakterze świadka, ale tylko na okoliczność jakichś faktów istotnych dla wyjaśnienia sprawy, nie natomiast na okoliczność wiedzy specjalistycznej(!), gdyż od tego (zgodnie z kpk) są niezależni i obiektywni BIEGLI SĄDOWI. NIedopuszczalnym więc byłoby przesłuchanie takiego Kowalskiego, niezależnie od jego tytułu naukowego, na okoliczność wiedzy specjalnej, a sama treść takich zeznan pozbawiona byłaby jakiejkolwiek mocy dowodowej.
sara ar... wspaniale działania....należy każdego posla rozliczyć....dziękujemy PANI ANIU...
Laj... Gmo już jest, w aspartamie, czyli napojach ''bez cukru'' gumach do żucia, czekoladach-soja, a pomidory z supermarketów, wszystkie mają jednakowy rozmiar-jakim cudem? GMO to trucizna.
Anna Sz... Janusz miał rację. Przesłuchanie było potrzebne ,aby parę spraw wyjaśnić , uzupełnić.
Byłam sama ,ale czułam Waszą obecność ,wsparcie za co z całego serca dziękuję.
Batalia o trwa. Proszę w imieniu zarządu o pomoc , proszę o przekazanie 1 % dla Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO www.polskawolnaodgmo.org
Tomasz ... Skoro w Polsce jest ZAKAZ upraw GMO, to po jakiego ustala się Rejestr Upraw GMO i pieprzy o strefie bezpieczeństwa. Zakaz to ZAKAZ! UE nie nakazuje nam tworzenia takich rejestrów. Zdrajcy narodu chodzą po Sejmie i uczestniczą w komisjach!!! Skandal! Trzeba ich wskazać i napiętnować publicznie włącznie ze zdjęciami!!!
Szczepi... „Powszechnie uważa się, że ‘Roundup’ należy do najbezpieczniejszych pestycydów. Pomimo swojej reputacji ‘Roundup’ był zdecydowanie najbardziej toksyczny wśród pestycydów i środków owadobójczych, które zostały zbadane. Tę rozbieżność między faktem naukowym a twierdzeniem branży można przypisać ogromnemu interesowi ekonomicznemu, który jak ustalono doprowadził do fałszywej oceny ryzyka dla zdrowia ludzkiego i opóźnienia decyzji w zakresie polityki zdrowotnej.”
Major Pesticides Are More Toxic to Human Cells Than Their Declared Active Principles
Szczepi... W dniu 7 lipca 2017 roku Glifosat – aktywny składnik herbicydu Roundup – został dodany do listy Proposition 65. Lista Proposition 65 jest oficjalnie znana jako 65 ustawa dotycząca Bezpieczeństwa Wody Pitnej i Kontroli Toksycznych Substancji
Została wydana w listopadzie 1986 roku. Regulacja ta chroni stanowe źródła wody pitnej przed skażeniem chemikaliami, o których wiadomo iż powodują raka, wady wrodzone lub inne szkody rozrodcze. Ustawa ta wymaga, aby informować Kalifornijczyków o narażeniu na takie chemikalia. – Glyphosate Listed Effective July 7, 2017, as Known to the State of California to Cause Cancer
dudi151... Fakt, że się przesłuchuje w kółko tą samą osobę to jest dobrze...? Śmiech na sali... Ktoś robi robotę za prokuraturę i jest wielokrotnie przesłuchiwany... Przecież ta Pani napisała zawiadomienie i tam opisała gdzie nastąpiła możliwość popełnienia przestępstwa... Na tym jej rola się kończy!!!
CIEKAWE ILE POSŁÓW JUŻ PANI PROKURATOR PRZESŁUCHAŁA?!? NIKOGO ? takie typowe dla naszego kraju - strach zgłaszać przestępstwo bo jeszcze Ciebie ukarzą...
W jakim kraju my żyjemy... :/
Maria S... Brawo Pani Anno !!!!
Sylwia ... Dziękuję Namaste ❤❤❤
Maciek ... Słuszna sprawa ,ważne wsparcie.
Jan Kow... Precz z GMO i glifosatem , precz że szkodliwymi szczepionkami.
Arian R... Kochana, dzielna, wielka Kobieta!
Krzyszt... niezaleznatelewizja już cos kombinują w Polsce testuja nowe nasiona widzial pan i inni tu zgromadzeni różową pszenice pewnie nie a ja tak pozdrawiam
Anna Go... I sprawa powinna pójść do sądu jeszcze czy za tą ustawę nie przyjęli korzyści majątkowych od korporacji.Dowody o szkodliwości na podstawie niezależnych laboratoriów- EFSA kopiuje badania ze strony Monsanto producentow GMO co nie może być uwzględniane bo producent nie ujawni szkodliwości przeciwko sobie.
Jan Sta... Wspaniale to dobra robota ! Jesteśmy z Panią !!! Brawo !
Adam Wr... Chylę przed Panią czoło.
Iris... Może by pod sądem pikietę zrobić, jak w sprawie dr Czerniaka..!!!Jest Pani Niezwykła.. Ogrom wykonanej pracy. Nie możemy dopuścić, żeby PiS wygrał znowu... bo dali się przekupić amerykańskiemu koncernowi. Nie mam słów, żeby wyrazić dla Pani i dla Pani współpracownik słów uznania. Proszę się trzymać... .Nie ma mnie znowu w kraju... :-( żeby Wam tam pomagać.... .
Marekse... Wielka i arcy potrzebna praca. Problem w tym, że to nie douczone, farmazońskie, nie posiadające kompletnie żadnych predyspozycji do pełnienia roli pachołów społeczeństwa bydło, ma to głęboko w d... To są jurgieltnicy, zaprzańcy, jawni zdrajcy. Do póki nie będą odpowiadać karnie, lądować w pierdlu, nic się zmieni. Łamią również umowę społeczną pomiędzy narodem a tymi chamami. Mam też przeświadczenie, że farmazon tow. Ziobro uwali wszystko. Od tego jest na tym stanowisku.
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.