Jak poprawić pracę tarczycy nowa seria filmów | Iwona Wierzbicka | Porady dietetyka klinicznego Ajwendieta Dietetyka Kliniczna


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CAiaIxUePF0Najlepsze komentarze:

Daria S... zapomialam dodac że mam dosc sporego gózka na tarczycy i to podwyzszone anty TG. reszta w normie Ft 3 Ft4 anty Tpo TSH rowniez.
Daria S... mam podwyzszone anty Tg i karmie piersią. Co to moze oznaczac?
Mona Po... Witam, Ja mam chyba wszystkie możliwe objawy mimo, że staram się trzymać dietę. Dla mnie najgorsza jest chyba mgła mózgowa - brak możliwości skupienia się, problem z zapamiętywaniem, ciągle zmęczenie, senność od rana i pobudka z uczuciem niepokoju, a włosy wypadają w zastraszającym tempie jakbym brała chemię. Leczę się od ponad 7 lat - przez 3 lata po silnym nawrocie choroby lekarze nie potrafili ustabilizować mojej tarczycy. Ostatnio znowu czuję, że coś zaczyna się dziać nie tak. Łapię wszystkie możliwe infekcje...czasami brakuje sił.
beeska8... super, również czekam :)
aapio19... Wypadanie włosów a niedoczynność tarczycy i Hashimoto, prośba o rady, co najlepiej suplementować, jeść etc. Nic nie działa mam wrażenie. Inne hormony ok, tylko DHEAS w górnej granicy normy. z góry dziękuję.
Iza K... bardzo przeszkadza mi brak pamięci i dekoncentracja, czy można to w jakiś sposób poprawić?
Aga Ryz... Dobry wieczór, jak poradzić sobie z nieustannym zmęczeniem oraz opuchnięciem twarzy przy niedoczynności tarczycy? Pomysł na serie filmów jest mega. Bardzo dużo osób zmaga się teraz z problemami tarczycy. Każda informacja na temat poprawy stanu zdrowia pomoże każdemu z nas. Pozdrawiam :)
Kamila ... niedoczynność, jak wspomóc tarczyce naturalnie by nie brac odrazu hormonow ?
Justi T... Czy hashimoto i niedoczynności tarczycy może towarzyszyć zwiększony poziom prolaktyny i częste silne bóle piersi?
Justi T... Mam pytanie, czy da się zregenerować tarczycę, podkręcić jej pracę przy niedoczynności, czy są jakieś skuteczne preparaty do zażywania w tym celu? Czy można np. zażywać preparaty z jodem czy powinno się go unikać ? Jedni twierdzą, że należy suplementować jod, a inni, że wprost przeciwnie-wystrzegać się go, nawet niekorzystny może być pobyt nad morzem.
Krystyn... Bardzo bym chciala posluchac jak zyc z niedoczynnoscia tarczycy, pozdrawiam I z gory dziekuje.
Malgorz... Pani Iwono bardzo proszę o informację jak poradzić sobie z inna choroba auroimmmunologiczna, jakim jest toczeń. Borykam się z trądzikiem różowatym, którego przyczyną prawdopodobnie jest właśnie toczeń :(
M. Kowa... czekam na filmik o nadczynności :(, od wyjścia książki J. Zięby brałem płyn lugola z 3 krople dziennie do 5ciu, a w czasie choroby z 15 kropel, nie wiem czy to od tego może byc nadczynność, a jak tak to ile czasu trzeba odczekać, żeby jod ze mnie wyparował..
usmiech... Pani Iwono! Interesuje mnie wszystko o Hashi, nawet drobne porady, jak poprawić samopoczucie. Moje jelita oszalały, zapadłam w sen zimowy, PMSy coraz gorsze a siła woli pojechała na wakacje i ulegam coraz głupszym pokusom. Leczę się dietą kilka lat i efekty są niewielkie. Co jeszcze można zrobić?
Czekam na wiosnę i czekam aż hormony z tabletek zaczną działać.
Anna T... Pani Iwono, czy możliwe jest zdiagnozowanie Hashimoto przy niskim (prawie zerowym) poziomie przeciwciał aTPO i aTG? Oczywiście tsh wysokie, fT3 i T4 wskazują na niedoczynność. W badaniu USG wychodzi niejednorodna struktura tarczycy.
Dominik... Dzień dobry. Czy dla osób z Hashimoto bezpieczne jest korzystanie z groty solnej?
Gra?yna... Pani Iwono, proszę o wypowiedź , co robić w przypadku niemal 100% rozbicia tarczycy jodem radioaktywnym (lekarz źle obliczył dawkę). Męczę się od tego czasu, endokrynolog ciągle próbuje ustabilizować dawkę Euthyroxu i raz mam nadczynność raz niedoczynność, trwa to ok. 15 lat. Będę wdzięczna za wypowiedź. Pozdrawiam Panią i dziękuję za tyle cennych wskazówek. G.
Ajwendieta Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Ajwendieta Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Historia kanału Ajwendieta Dietetyka Kliniczna zaczyna się w dniu 2011-08-21 09:49:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 839 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10823420 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 67800 użytkowników.