Oficerowie propagandy Dobrej Zmiany na straży zamilczania pewnych faktów. TAKT. TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ama2rZbyTZwNajlepsze komentarze:

zenplym... Świąd odbytu premiera Kanady ma być dla Polonii ważniejszy niż sprawy Polskie. Fesset ty gołąbie. Pani Dorota którą bardzo lubię nie ma jajników żeby Krzysia usadzić. Taki głupio mądry. Nie znam się więc się wypowiem. Pozdrawiam Polaków i Polonię.
Ma?gorz... Pozdrawiam prowadzących ? TAK TRZYMAC !!!
Dorota ... Tak zbgatelizowac kluczowy problem. Brawo TV dlarego od roku nie ogladam zadnej TV.
Dobros?... Zero odpowiedzi w temacie zenada
jackinj... Ziemkiewicz pewnie tez:), a jak Ziemkiewicz to i Gadowski, takie mysli ostatnio dopuszczam bardzo często, ciekawe jak to jest z naszym kochanym panem Stasiem Michalkiewiczem :)
Gunia K... Jakie ku....y systemu.
TRANSMI... Czy wy też macie wrażenie, że potraktowali w tym programie Polaków jak idiotów???
NET SER... ten program to żenua whuj jak te tvpinfo całe
DamianN... I oczywiście musieli powiedzieć jakie to peło i nowośmieszna są niedobre, a jaki to pis wspaniały, bo o to chodzi kurskiemu, znaleźli sobie sztucznego wroga żeby wyszło jaka to wspaniała zmiana nastąpiła. A Polska może niedługo przestać istnieć, no genialnie.
Marek Z... Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
Maj: Redzikowo – wypad
Czerwiec: Patrioty – wypad
Lipiec: Helikoptery – wypad
Sierpień: Gaz – wypad
Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

i na koniec żydzi z Polski – wypad
Jak tak – to tak
„Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.
TRANSMI... Słyszałem, że te 65 miliardów to już bilion i zaklepane z miesiąc temu. A usa nie jest suwerenne względem państwa położonego w Palestynie.
TRANSMI... Chyba chcecie przegrać wybory. Głosowałem na pic aby wybrać mniejsze zło. Ale grubo się zastanawiam czy to mniejsze zło czy tylko inne zło?
Ktos Kt... Ale sie poskomuna rozdziera w komentarzach. Pierdolenie o zydach I o faszystac to start wybieg. Niestety nice wam to nie da Ludzie sie nie nabiora nigdy wiecej.
Stealth... HAHAHAHA! Tu jest elegancko widać czemu Łukasz Warzecha nie miał prawa funkcjonować w tym programie. Nie wystarczyło, że miał najlepsze predyspozycje i wyczucie do prowadzenia programu w tym formacie - satyra, lekkie podejście + spore poczucie humoru. No ale cóz - niezbyt gorliwie wspierasz PiS, to dowidzenia; aż dziw, że R.Ziemkiewicz jeszcze się ostał. Co do pana Krzysia - równo chłop maszeruje, zgodnie z partyjną linią - brawa i wyrazy uznania dla pana "dziennikarza." Do tego jeszcze pismaki pokroju Fezeta, czy Łosiewicz mają czelność punktować rzetelność Tomka Lisa w zawodzie kiedy działają w taki sam sposób (tyle, że z drugiej strony politycznego spektrum).
pawlo p... CZYLI POLSKI JUZ NIEMA ŻYDZI ZNISZCZĄ NASZĄ POLSKE
Benita... ha no szkoleni widać do zmiany tematu
George ... Ciekawe co rodzice tych dwojga w studio robili w RRL. Typowe zydowskie parchy. Potomkowie zydokomunistow, ktorzy nigdy za swoje zbrodnie na Polakach nie zostali ukarani.
Piotr R... Blog wolny od atlantyzmu i syjonizmu https://raczynskipiotr.blogspot.com/
Tadeusz... co robić ... stołki jakoś muszą utrzymać ... staje się to żenujące ...
lass='cn_button'>Sprawdź »
TAKT. TV ciekawostki

TAKT. TV ciekawostki

Historia kanału TAKT. TV zaczyna się w dniu 2015-06-04 00:19:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 943 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8373275 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14300 użytkowników.