Jak rozumiem świętość? Grzegorz Kramer


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gZpsBPc2fXQNajlepsze komentarze:

drznadv... Dla odchudzania drastycznie ograniczyłem węglowodany. Bardzo pomogło na migrenę - raz na kwartał mam objaw wzrokowy, ból głowy - zero.
Piotr N... głos Bożego kapłana,https://www.youtube.com/watch?v=axxgBdt7KHQ,
Monika ... Migrena i bijące dzwony to nie najlepsze połączenie ? dziękuję za mądry przekaz.
mag00si... Ojcze pięknie powiedziane!
MALGORZ... Zgadzam się z Ojcem ?
Ja też zauważyłam, że "chorobą" społeczną zaczyna być brak używania rozumu (bo niestety trzeba się trochę wysilić),a następstwem tego jest popadnie z jednej skrajności w drugą. Smutne, ale pozdrawiam serdecznie ?
Krystyn... Bóg zapłać Ojcze za te katechezę. Potrafisz tak jasno nazywać niektóre rzeczy.Wiele mi wyjaśniają swoim mówieniem.Niech dobry Bóg obdarza Cię Swoimi łaskami i umacnia w Twojej posłudze kapłańskiej. Szczęść Boże i żeby Cię głowa nie bolała. Kiedyś miałam takie bóle migrenowe i od jakiegoś czasu nie mam,życzę aby Ciebie też opuściły. Z Bogiem.
Chris38... Globus...mam to samo...dużo zdrowia Ojcze.Dzięki! Z Panem Bogiem!
Owieczk... Serdecznie dziękuję i za bloga też
Mo Es... PRAWDA jest w tym co głosisz. Modlę się za Ciebie ojcze bo balansujesz na krawędzi wobec
nieomylnego sanhedrynu. Kocham Kościół bo to Jezus. Jednak twoje głoszenie jest nowym światłem rzuconym na Ewangelię. Innym. Odkrywczym i pełnym Ducha Bożego. Dopiero wszystko się układa w glowie i sercu i cały czlowiek szuka Jezusa. Jednak dla wielu to co mówisz jest jak oscień. Temu się modlić trzeba za Cię drogi ojcze. Zostań z Bogiem?‍♀️?❤
Mo Es... Jesteś KOCHANY .poważnie. taki ludzki. słaby. prosty w przekazie i pełen Jezusa. BOGU NAJWYŻSZEMU DZIĘKI ZA CIEBIE. Ty stales się przyczynkiem mojego nawrócenia. Tego naprawdę trudnego. dzięki ?
3kluski... Przyszła myśl, że św. Paweł mógł łatwiej znosić prześladowania, bo sam kiedyś był w butach swoich oprawców-mogł wyobrazić sobie ich intencje i łatwiej wtedy powiedzieć jak Szczepan: "Ojcze przebacz im, bo nie wiedzą co czynią.. "


I nagle.. powrót do helołin. Mam nadzieję, że nie czka się ;) temu młodemu (tajemniczemu) księdzu z odcinka Helołinowego.


Miłego dnia
Piotr S... A co do tego pawłowego pozoru zła. W oryginale miało być po prostu zło.
Piotr S... Podobno Żydzi (i nie tylko oni) używali krwi tętniczej do wybielania (odbarwiania) tkanin (głównie chyba wełny), co następowało dzięki tlenowi w niej zawartej. Samą krew udawało się wypłukać.
Dziękuję za mądre słowa.
Romeo i... Dobrze Ojciec gada ? Szkoda, że tak mało osób to ogląda...
Anna Ba... Ta perspektywa jest ekstra! Dziękuję i pozdrawiam!
Grzegorz Kramer ciekawostki

Grzegorz Kramer ciekawostki

Historia kanału Grzegorz Kramer zaczyna się w dniu 2010-11-01 09:49:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 883 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2396133 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10900 użytkowników.