Jak rozwiązać każdy problem? | Klucz jest w podejściu Daniel Ortega


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pck0aRG7hEUNajlepsze komentarze:

Bartek ... Nie jesteś Omegą
Ale Alfą juz tak
Kasia k... Ja na problemy mówię wyzwania. Za często używamy słowo problem. Problem może mieć osoba, która jest śmiertelnie chora lub straciła np. jakąś kończynę, oni już tego nie odzyskają, a jeśli ma się i zdrowie to wyzwania można prędzej czy później ogarnąć.
xxx... Mam problem z agresja i to duzy. Masz na to rade
Jan Kow... Chciałbym usłyszeć jakieś metody, jak zapamiętywać i utrwalać informacje z książek, audiobooków.
El Pelo... Ja idę na prawo jazdy i mam problem z ruszaniem z miejsca samochodem
MajQu... Mam chujowyy charakter, strasznie uparty i ciężki. Bywa że jestem strasznie wredny dla ludzi bez żadnego konkretnego powodu
Dawid C... Moim zdaniem nie zawsze tak jest ze duży problem = dużo poświęconego czasu na rozwiązanie. Czasami mi się zdarza ze dużo problemy potrafię załatwić w ciągu paru minut bo nauczyłeś mnie żeby odrazu działać. Raz wpadł mi telefon do kraty ( taka na ulicy ) i zamiast płakać i dzwonić po straż itp to zapomoca haka do ustawiania siatki ,reklamowki,kilku krótkich sznurków i kamienia po 30 minutach telefon miałem już w ręku i każdy był pod wrażeniem. Niezależnie jaki mamy problem to liczy się czas, ale pod takim względem ze szybko musimy zacząć działać i ustawić ten problem jako priorytet a na 1000% rozwiazemy go szybciej niż jakbyśmy zwlekali
Vozer... Mam pytanie... Czy same pompki (np. 25 dwoma seriami - jedna rano druga wieczorem no i z czasem zwiększanie tych wartości) wystarczą aby mieć juz jakieś sensowne mięśnie? :P
skaroli... Ten kanał jest bezsensu. Publicznie przyznales ze nie jesteś Alpha :( (zarcik na spostrzegawczość) :D
Duchowy... To zalezy jak patrzysz na football..
Efekt D... https://www.youtube.com/watch?v=Cw1IHXPCrjM&t=12s Widzieliście gościnny występ Daniela na moim kanale? Sprawdź jak Daniel poradził sobie w trochę niecodziennej dla siebie roli! ;)
LIOS .m... na tego typu wykresie czas najlepiej rysować na osi x czyli tej poziomo bo lepiej się to wtedy odczytuje
Mike Os... Daniel. Dziekowałem Ci już na instagramie ale napiszę też tutaj żeby każdy wiedział, że warto Cię słuchać. Dzięki twoim filmom o biznesie udało mi się rzucić pracę i przejść na swoje. Startowalem od zera, a nawet gorzej. Zacząłem oglądać twoje filmy i dosłownie wszystko co mówisz wdrażać w życie. Nie miałem nic do stracenia. Twoje analityczne podejście zmieniło moje życie. Nie było łatwo. Spałem po 4 godziny, pracowałem na 3 zmiany i codziennie po pracy lub przed pracowałem drugi raz w domu. Do tego moje ciało przeszło wielką metamorfoze. Gdy miałem ochotę rzucić to wszystko w cholerę po 10 porażce pod rząd Ty wrzuciłeś film o pasji. Oglądałem go podczas treningu i mało się poryczałem. W życiu nikt mnie tak nie zmotywował jak Ty. Teraz jestem przedsiębiorcą i wiem, że w 80% to Ty przyczynileś się do mojego sukcesu. Chce poprostu abyś wiedział , że jest na świcie osoba która ślepo przez ponad rok podarzała za tym co glosisz i odniosła sukces. Bardzo Ci dziękuję i mam nadzieję, że kiedyś Ci się odwdzięczę.
oem the... Brak nogi to tylko słaba wymówka na omijanie dnia nóg!
Young B... Pomysł na filmik: Jak budować pozytywne nawyki?
Wiem że już był taki filmik o złych nawykach,ale warto jak byś dokładniej jeszcze to omówił :) Szczególnie fajne by było jak byś powiedział coś o filozofii kaizen.Łapka w górę!
Krzyszt... Glownym problemem rozwiazywania problemow jest lenistwo... a nie zle planowanie lub jego brak. Mozna miec najbardziej zajebisty plan.. spisany na kartkach.. ale co z tego jak sie go krok po kroku nie realizuje.. Wykres czas/problem ma chyba jeszcze jedno zastosowanie... Jesli masz maly problem.. to z biegiem czasu urosnie do rozmiarow katastrofy... Na przyklad jesli nie wywalisz tych smieci... to pojawia sie robale.. muchy.. i wtedy smrod trzeba bedzie likwidowac tygodniami.. Jesli miales do zaplacenia mandat 60 zlotych.. ale zwlekales.. to po kilku tygodniach bedzie 500 zlotych.. a potem komornik.. i tak mozna wiekszosc sytuacji tutaj podac.. ze z malego nieogarnietego balaganu w Twoim zyciu.. robi sie potem totalny syf.. i ogrom nawarstwionych problemow jeszcze bardziej zniechecac do ich rozwiazywania.. Samodyscyplina i determinacja w dzialaniu chyba jest najwiekszym kluczem.. Lapka w gore zostawiona oczywiscie :) Pozdrawiam.
Krzyszt... no nie jesteś alfą i omegą... tylko alfą :D
Daniel ... Tylko nie mówcie że macie problem z dziewczyną... Jeżeli tak to "znajdź x" ;)
Your Na... Czemu ty masz tak mało SUBSKRYPCJI? -.-
Zbieram... Elo mordy bardzo was prosze zostawcie mi subka brakuje tylko 20 do 27 700 :)
Daniel Ortega ciekawostki

Daniel Ortega ciekawostki

Historia kanału Daniel Ortega zaczyna się w dniu 2014-05-17 12:33:29.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 356 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11661578 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 117000 użytkowników.