Zagrajmy w Assassins Creed Origins PS4 Pro] odc. 70 Zasługi Desmonda Hejłobuzy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ctKkGH5cS1INajlepsze komentarze:

Jola Jo... Zaskakujące zakończenie...Dziękuję za ten ciekawy odcinek i ze przechodzisz grę tak dokładnie dzięki czemu poznamy wszystkie jej tajemnice:) Pozdrawiam serdecznie :)
1701Ear... Jak kto lubi; ja nie przepadam za tymi futurystycznymi motywami, w klimatach staroegipskich - za to ciekawe i zaskakujące było to przejście; od zadania nawiązującego do filmów w rodzaju ,,Siedmiu samurajów'', ,,Siedmiu wspaniałych" , do klimatów rodem z ,,Gwiezdnych wrót" i podobnych produkcji. Kto by się spodziewał?
Natusia... Świetna seria jestem od początku i zostane do końca
Marcin ... Cześć Sarge. Oglądam Twoje filmiki już od pewnego czasu choć jeszcze nigdy nic nie pisałem do Ciebie. Wiesz może kiedy wyjdzie ten dodatek do tego Assasina?
Arkadiu... Sarge muszę ci przyznać że przy tobie żaden inny youtuber nie dorasta ci nawet do pięt i tu nie chodzi o suby lecz o to jak się zachowujesz inni youtuberzy mają miliony subów bo się wybijają na bluzgach a ty jesteś spokojny i opanowany i tego brakuje innym współczesnym zagrajmerom i youtuberą SZACUN dla ciebie po prostu SZACUN
Maximus... Bodajże od przedwczoraj przybyło na kanale Sarge'a 1000 subskrypcji. Myślę, że w tym roku subskrypcji będzie pół miliona ! I super - należy się, bo to najlepszy kanał na polskim YT :)
Maximus... Rewelacja z tym "grobowcem" !
Spyro 3... Sarge słyszałeś że na ps4 zostanie zremasterowany kolejny klasyk z ps1 będzie MediEvil
igi 232... Bardzo fajny filmik i bardzo podobna gra do wiedźmina
Wilhelm... Jesteś super youtuberem
Lilusia... W Aleksandrii jest dużo misjii
Ostatni... Sarge, wiem ze juz pokazywany był strój ezio i altaira ale czy pokażesz jeszcze raz te stroje?
Marcelo... Jak zawsze super odcinek.
Marta C... Pojawienie się wzmianki o Desmondzie zawsze wywołuje u mnie pozytywne emocje. Najlepiej wspominam części Asasyna właśnie z nim.
Co do samej rozgrywki: niezbyt przyjemnie ogląda mi się walki toczone z użyciem włóczni. Zdecydowanie bardziej wolę miecz. Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek :)
Szajbus... Nie no Szacun za gierke ale najlepiej przechodzisz gry aż czekam z niecierpliwością na następne filmy i gierki ;)
Vernon ... Końcówka filmu była super. Kolejny bardzo rzetelnie nagrany materiał.
majusek... Przyznam szczerze ze najlepiej oglada mi sie Twojego gampleya masz mila barwe glosu i nic nie przeslaniasz. Fajny odcinek a jestem z Toba od poczatky tej seri i chyba zostane pzdr
Marcino... Sarge wiem że to było dawno ale kiedyś w Siwie miałeś takich koksów z czaszką i czy mógłbyś wrócić i zobaczyć czy teraz możesz ich zdjąć czy ciągle są tacy dobrzy
Mikkis ... Hieny to padlinożercy niemogły urządzić rzeźni tylko najwyżej ucztę X)
MAS pus... Woooooow! A tak poza tym mam pytanie:
Gdzie tak w ogóle cię przeniosło po tym jak opuściłeś grobowiec
Hejłobuzy ciekawostki

Hejłobuzy ciekawostki

Historia kanału Hejłobuzy zaczyna się w dniu 2014-05-18 02:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 514 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88500434 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 514000 użytkowników.