NS Eccentric Cromo czy stal nie jest piękna? Dobrerowery.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kVZLxjmLinMNajlepsze komentarze:

Kast No... Brak większych zębatek w kasecie jest właśnie bardziej dotkliwy na kołach 29 cali bo przecież 34x42 będzie twardsze na kole 29 niż na 26. Koło 29 może kompensować trochę za małą zębatkę na korbie ale nie na kasecie.
visions... 5 tys to max za ten rower
Yan005h... Wychodzi na to że kupuje ramę a osprzęt to taki dodatek który możesz sobie wymienić ... np na GX Eagle. W tym rowerze cześć komponentów które się standardowo wymienia są nie do ruszenia bo zepsują design. Siodełko jak będzie niewygodne to musi zostać. Podobnie jak mostek którym na ogół dostosowuje się pozycje na rowerze. Koła jak ktoś ma jakieś fajne to szkoda je zmieniać. Taka trochę patologia. Co by o nim nie mówić wygląda dobrze :)
Mariusz... Witam. A wie ktoś może co to jest za korba??
Kubahav... Nagrałby pan coś z dirt/streetu od Ns bikes?
Marcin ... Ciężki (wiem - stal), osprzęt bieda. Z minusów jeszcze białe szprychy, ale spoko, po pierwszej jeździe w terenie będą czarne ;)
Pawe? H... 7000 PLN za Recona, Levele, Suntoura, Sunrace i NXa o_O ???? Ja rozumiem że stal modna i droga(tez posiadam Ramke Cr-mo 29er) Ale ta cena to grabież jest -,-"

Ps. ogólnie ładny no ale....
Wojtek ... Będzie recenzja Eccentrica Alu 29 2018 r ? :)
Magnuse... Śliczny!!! (co masz do NXa? działa lepiej niż SLX. Ja mam Deore i też wystarczy.)
Jan Now... Ten model od NSa jakoś do mnie nie przemawia. Oczywiście kwestia gustu :)
astroga... Sunrace ma w swojej ofercie 11-46. Dużo lepsze rozwiązanie. Niestety NX obsłuży tylko 42. Wyżej tylko GX i pochodne, ewentualnie Shimano. Generalnie jak na 1x11 mały zakras tym bardziej, że rower pod górki i góry.
Miszor... Kiedy jakieś soile ?
Kuba Ga... Marzy mi się złożenie stalowego 29er'a o geometrii XC, ale jak na lekarstwo jest ram przystępnych cenowo... niestety z tym renesansem stali idzie cena :/
czesiu4... mam rower na pierwszym czarno białym eccentricu, poskładany po swojemu. Bardzo wdzięczna wszechstronna i niezniszczalna ramka , od zawsze były ładniutkie i ponadczasowe, to taki rodzaj ramki / roweru, który kupuje się na lata i nabiera się do niego sentymentu, jak do wiernego druha ;) No lakier jest słaby , to w zasadzie jedyny minus.
Kamil Z... Jakos te oponki do mnie nie przemawiaja :p ale rower spoczko
Bu?os... Jak dożyję 50-tki, to sobie kupię taką stalóweczkę na emeryturę! :D Albo może nawet coś z tytanu..... :P
szymon ... Ile ten rower waży?
Dobrerowery.pl ciekawostki

Dobrerowery.pl ciekawostki

Historia kanału Dobrerowery.pl zaczyna się w dniu 2014-01-24 09:40:01.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 823 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14625054 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 42300 użytkowników.