Idzie ku lepszemu w filmowym uniwersum DC? Łukasz Stelmach


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IAvzo6bl5BINajlepsze komentarze:

LoboTak... Cholera jasna, zgadzam się z tobą w 100% - tylko prawdziwy, zagorzały fan Lobo mógłby stworzyć ten film. Tak to po prostu nie wyjdzie.
Grzegor... To horrory maja swoje własne uniwersóm. Kurczę to nieźle
Monika ... A tym samym o 3 sezonie animowanej ligi młodych .
Monika ... Czy morze wiesz może coś o animowanym 3 sezonem Young justice ?
Nergal ... Dla mnie Wonder Woman to Gal Gadot :) i tak naprawdę nie chce innej aktorki. Czekam może kiedyś się doczekam Lobo na wielkim ekranie :)
rob kro... jako dyplomowany wariat ;p ja bym dał ekipie od DC/CW zrobić film nie za 200mln ale za 20-30mln i skład właśnie z seriali film miałby lepsze efekty i przy ekipie dosyć lubianej w stanach jeśli zrobili by to na nawet nie wybitnym ale średnim poziomie to szansa na umiarkowany sukces (czytaj film zarabia z 100mln ) mogła by być większa od zera
rob kro... 13 stycznia będzie jakaś impreza DC na której mają zdaje się ogłaszać różne rzeczy ale nie wiem czy obejmie to też filmy czy tylko komiksy i seriale
Niezdef... Ach... Chętnie obejrzałabym nowy film z Batmanem w wieku ok 20-30 lat (lub chociaż wyglądającego na tyle) obecnie widzimy 45-letniego, niechętnego do gry Affleck'a i 16-letniego Mazouz'a typu kiedyś-będę-nietoperzem, nawet w CW nie zapowiada się na odwiedziny Brusa Wayne'a...
Maciej ... Ja pierd... gdyby Quentin Tarantino zrobił Lobo mógłbym umrzeć :)
Badkage... Chciałbym by zaczęli od samego początku od Supermana. Po zrobieniu Supermana i jego całej rodzinki robić filmy o relacji pomiędzy dwiema postaciami. Mnóstwo jest filmów o zestawieniach dwóch bohaterów w tytule, a obecnie takich filmów praktycznie nie ma. Teoretycznie miało czymś takim być B&S, ale wszyscy wiemy, że coś takiego tam się nie stało.
Pan Bam... Nadal da się to uniwersum uratować tylko musi się za nie wziąć w końcu ktoś z głową na karku. Postacie muszą mieć w miarę spójne charaktery (a nie co film zupełnie inna postać) - jeżeli dochodzi do jakiejś przemiany postaci to w wyniku logicznego ciągu zdarzeń a nie, za przeproszeniem, z du!@. Absolutnie powinni nakręcić drugiego Supermana (najlepiej z Metallo stworzonym przez Lexa Luthora, który w międzyczasie przeszedł operację plastyczną, co pozwoliłoby wywalić z obsady Eisenberga), Solowego Batmana, Green Lanterna i może jakiś film w stylu komiksów Team-Up z Marvela, czyli kooperacji 2 bohaterów. Odsunąłbym też w czasie pojawienie się Darkseida ... można na przykład na potrzeby drugiego Justice League zaadaptować "Panic in the sky" z Brainiaciem (którego przerobiłoby się na wysłannika Darkseida)
Jakub K... Ichabod ty ulańcu jak ja Cię lubię : *
Pawe? :... Uwierzę jak zobaczę ...
Wojtek ... Wonder Woman bet Gal i Aquaman bez Jasona bardzo by mnie zasmuciły bo wg mnie mega dobrze pasują do tych ról. Reszta w sumie mi zwisa i powiewa. Natomiast kiepski wynik JL wynika nie z obsady, a ze słabych BvS i Suicide Squad, ludzie teraz nie wierzą za bardzo DC, nie wiem nawet czy JL bez Batmana i Supermana nie sprzedałoby się lepiej bo oni ciągle kojarzą się z tym koszmarkiem Snydera.
?arówa... Off-top, ale mam pytanie - czy zamierzasz obejrzeć i zrecenzować film " DJ ", który pojawi się niedługo w kinach?
Sokolni... Coraz lepsze te streamy, propsuje goraco ;)
Luka G... Wydaje mi się, że nawet na Batmana nikt nie pójdzie- mimo wszystko ludzie przyzwyczaili się douniversós i każdy Batman będzie kojarzony z kupą. Worner może planować restarty itp. ale czy publika po marvel ogarnie, że to coś nowego- wątpię.
Rzol... Ten nowy batman mi się zupełnie nie podoba.. Najlepszym był Bale
Alkande... Ichabod, jest szansa, żeby te streamy byly wypuszczane w formie podcastu?
Spacema... Hej śliczny :*
Łukasz Stelmach ciekawostki

Łukasz Stelmach ciekawostki

Historia kanału Łukasz Stelmach zaczyna się w dniu 2011-07-27 21:16:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 614 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 26959624 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 104000 użytkowników.