W PUNKT ANTONI MACIEREWICZ szef MON TUPOLEW TU 154 WCALE NIE LĄDOWAŁ Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vu9jks7PScwNajlepsze komentarze:

Adam Wi... po pierwsze to byl samolot wojskowy a nie stary trup pasażerski. po drugie drzewka w które wpadł ten myśliwiec można by było na kolanie połamać
Kamil B... Nie przeszkadzaj głupia komuś znacznie lepszemu od siebie.
Vlad Te... Tupolew nie lądował, tylko drzewa wyrosły mu nagle na niebie.
jerzy r... Mcierewicz nie rozumie lub udaje ,ze nie wie czemu samolot mógł się tak zachowywać według przyrządów ,że dalej opadał samolot odchodził na drugi krąg będąc nad głębokim jarem ( 60m poniżej poziomu lotniska ) po komendzie odchodzimy na wys, 90m samolot posługiwał się wysokościomierzem radiowym czyli odchodzili na wysokości 90m nad dnem jaru czyli w poziomie do lotniska ponad 30m samolot po komendzie odchodzimy i to na autopilocie co opóżnia o sekundy odejście do tego siła bezwładności (samolot waga 85t) opad jeszcze niżej za nim faktycznie zaczął się wzbijać w tym czasie samolot leciał w stronę lotniska czyli teren pod samolotem był jakby pod górkę bo lotnisko jest wyżej niż dno jaru i nawet gdy się unosił to wysokość bezpośrednia pod samolotem mogła maleć dlatego samolot wylatując z pod tego jaru był na wysokości paru metrów nad ziemią z stąd te pierwsze pościnane krzaki To dla tych co ciężko myślą wygląda to tak jak samolot leci poziomo w stronę ku wierzchołkowi wzgórza to realna wysokość bezpośrednio pod samolotem siłą rzeczy maleje mierząc wysokościomierzem radiowym bo ten wysokościomierz mierzy bezpośrednią wysokość samolotu do ziemi Piloci w warunkach gdy jest zła widoczność powinni się posługiwać wysokościomierzem merobarycznym czyli wysokościomierzem ,który wykorzystuje ciśnienie atmosferyczne i wtedy by mieli orientacje jak wysoko są nad płytą lotniska Na nagraniach jest udokumentowane ,ze odchodzili w autopilocie i posługiwali się wysokościomierzem radiowym także to potwierdza podkomisja
Rawen R... no Kaczyński olał naród..a przede wszystkim wyborców..nie pierwszy raz...
Margare... Katarzyna Gójska przerywa i przeszkadza wypowiedzieć się Panu Ministrowi. To bardzo niegrzecznie i nieprofesjonalnie!
Kamil P... Antonii jestem z Tobą!!
vasqez ... Kto Z WAS "OBROŃCÓW" WZIĄŁ Z SIEROCIŃCA UPOŚLEDZONE DZIECKO ?? NO KTO ??? MATKA , która nie będzie chciała takiego dziecka , zostawi Je !!! Czy Je weźmiecie ?????
jarek r... ohhhh jak przyjemnie,,,,kurwy wkoncu nie ma,,,,,,czas na emeryture bo to juz stary chuj,,,,,,,ma czas laske dla misiaczka zrobic
Ma?gorz... #MuremZaMacierewiczem !!!
janusz ... Minister Atomi , czlowiek skala , nieprzekupny glina. Totalny szacunek dla Pana Ministra . Wierze ze dane bedzie Panu dokonczyc rozpoczetego dziela , odbudowy Wojska Polskiego .Jaki bylem glupi ze uwierzylem Dudzie .Pozdrawiam.
Gosia C... To jest wspaniały człowiek i najlepszy minister !!! tyle wytrzymał ciosów od innych a zdjęli go swoi......??!!! wielki błąd !!!
Wojbug... DUDA przybił gwóźdź do trumny swojej drugiej kadencji.A.Macierewicz musi wrócić!
1969OLE... Pan Antoni Macierewicz jeszcze wróci z wielkim hukiem :)
Zobaczycie :)
Marek G... Jaro z dudusem strzelili sobie w stope,za dwa lata wybory
FELICIT... Dziękuję za ciężką pracę dla Polski z całego serca.. P. A Macierewicz to był najlepszy minister od wielu lat.
?wi?ty ... Nie wchodź w zdanie rozmówcy, pindo!
Stefan ... Dobrze,że tego idiotę Macierewicza wreszcie wypieprzyli z rzadu.
Darius ... Ten nadawał się na ministranta, nigdy ministra...
Urszula... Panie ministrze Macierewicz wielki szacunek jest pan naszą nadzieją!!!!!
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.