Walka o Brexit Julian Rose niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GWqOIU_VgZINajlepsze komentarze:

Bogus?a... Co do Brexit'u to pan Julian raczej mija się z prawdą . Chciwość Brytyjczyków i ich chęć wykorzystywania innych narodów będzie ich drogo kosztować . Europa to to nie Kenia która musi im dostarczać przez 100 lat kawę za 5 p.
Bogus?a... Drażni mnie zwrot "Wspaniali widzowie " Poza tym jak korzystam z Wikipedii to klikam i przelewam przez PayPal kwotę na konto i nie muszę poświęcać więcej niż 30 sekund a podziękowanie generuje system . Co do tłumaczenia to proszę otwórzcie okienko napisy i problem z głowy . Co to są ci "Wolni ludzie "? Marchewka jest genetycznie modyfikowana ( naturalna jest biała , truskawka w naturze nie występuje , papryka jest zielona niedojrzała a dojrzała czerwona - reszta modyfikowana ) to o czym mówicie ?Odczuwam tę dyskusję jak gadanie o niczym , czyli trzepanie piany . Szkoda wielka .
Ela Maj... POWIADOMIENIA O NIEKTORYCH FILMACH NTV NADCHODZA Z OPOZNIENIEM LUB WCALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kate Ha... Tak powaznie, slabe tlumaczenie. Brak profesjonalizmu.
Maria Z... PRZESTAŃCIE STRASZYĆ NAS, POLAKÓW !!!
POLACY-SŁOWIANIE-POLACHY JESTEŚMY BOGAMI STWORZONYMI PRZEZ BOGA, CÓRKAMI, SYNAMI STWORZONYMI Z OJCA, CZĘŚCIĄ UMYSŁU BOGA !!!
Fragment z Białej Księgi - Ramthy
I tu widać podobieństwo z naukami Mr. Keshe
Moi kochani bracia, wasze pojęcie o tym kim jesteście jest zbiorem iluzji, którym żyliście miliony lat. Kim jesteście? Jesteście czymś o wiele, wiele większym niż ta ograniczona istota zwana człowiekiem. Jesteście Bogiem. Jesteście bogami stworzonymi przez Boga, synami stworzonymi z Ojca - pierwszymi i jedynymi powołanymi do życia bezpośrednio ze źródła wszelkiego życia. W waszych przygodach w odkrywaniu Życia, każdy z was połączył swoją, najwyższą inteligencję z komórką materii by stać się bogiem-człowiekiem: częścią Umysłu Boga wyrażającą się w formie zwanej ludzkością; bogiem przeżywającym w zdumieniu swą własną kreację zwaną człowiekiem. Rodzaj ludzki, mężczyźni i kobiety - jesteście Bogiem, doprawdy, cudownie zamaskowanym jako ograniczone, żałosne istoty.
Grander... Na polityków i urzędników nie ma co liczyć. Właśnie pokazali w telewizji szefa Sanepidu i na pytanie, czemu tylu ludzi zaraża się różnymi chorobami w szpitalu, stwierdził, że się za mało szczepią. Czyli to wina pacjenta a nie personelu szpitala. Może na GMO też nas zaszczepią?
Maria Z... Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie morskim.
My rodowici Polacy, uwolnieni dzięki One Peoples Public Trust (OPPT ), która wykluczyła w zgodzie z prawem, 25.12.2012r. z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych i jednocześnie jako Suwereni w naszej Ojczyźnie, sprawujący w Polsce bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. oświadczamy, że z Waszymi nielegalnymi, prywatnymi firmami nie mamy żadnej wiążącej umowy.
Wasze jednostki są zarejestrowane w Waszyngtonie jako prywatne geszefty, Firmy-Korporacje, działające na rzecz wąskiej światowej grupy interesów upadłego niewolniczego, światowego systemu a na szkodę i krzywdę Polski i Narodu Polskiego, który jest beneficjentem powiernictwa, na zasadzie prawa równości znanego jako “Jedność Istnienia Ludzkiego: ustanowionego przez Stwórcę”. https://www.upik.de/upik_suche.cgi
Jakiekolwiek Wasze żądania, zakazy, nakazy, rygory, sankcje, restrykcje wobec przedstawicieli Narodu Polskiego są bezprawne, NIELEGALNE ! Podlegają rygorom Dekretu Suwerena z dnia 02.04.2015r.o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce oraz rygorom One Peoples Public Trust. Wasze firmy-korporacje uznane zostały przez One Peoples Public Trust, za Dłużników winnych, że :„w sposób świadomy, dobrowolnie i umyślnie dopuścił się zdrady” przez „zagarnięcie, eksploatację, wspieranie oraz podżeganie do przestępstwa, którego przedmiotem był system prywatnych pieniędzy” oraz dopuścił się „prowadzenia Systemu Niewolnictwa używanego przeciwko … obywatelom bez ich wiedzy, wbrew ich woli oraz nie uwzględniając ich przyzwolenia”. https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi trust/ https://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
Łowicz, 29.08.2015r.
Maria Z... WASZ RUCH WOLNYCH LUDZI, BO POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS ! SAMI SIĘ ZDEMASKOWALIŚCIE ! TOTALNA KOMPROMITACJA RZEKOMO WOLNYCH LUDZI ! Tym bardziej, że organizator natępnego spotkania w Gdańsku szczycił się swoimi żydowskimi przodkami !!!
Maria Z... Skoro Pani Łopata nie chce mieszać się do polityki to najlepiej zrobi gdy pozostanie w swojej zagrodzie, zajmie się uprawami ekologicznymi, przestanie tłumaczyć polityczne -agenturalne sprawozdania swojego angielskiego partnera, przestanie straszyć Polaków starymi, nieaktualnymi informacjami, przestanie wysilać się w organizowanie sciśle kontrolowanych sprzeciwów, przestanie wykorzystywać wiedzę mądrych doświadczonych Polaków do własnych politycznych, podstępnych celów, przestanie wreszcie udawać, że odniosła sukces w konsultacjach z okupantem, który realizuje ludobójcze cele !
Jeśli Pani Łopata nie chce mieszać się do polityki to niech zaprzestanie nawoływania Polaków do chodzenia na kabarety, farsę, do sejmu zajętego przez uzurpatów od chanukowych świeczek !
Jeśli Pani Łopata nie chce mieszać sie do polityki to niech zaprzestanie udzielania jakichkolwiek wywiadów a na pierwszym miejscu Januszowi Zagórskiemu !
Sara Ga... Boję się, że wszystko na tej planecie staje się czyjąś własnością. Ktoś jest samozwańczym właścicielem, ziaren, gazu, ropy, złóż mineralnych, za chwilę będą właściciele wody i powietrza i staniemy się w końcu niewolnikami jak chłopi pańszczyźniani bez ziemi, bez praw obywatelskich.
Amnonan... Poniewaz najbardziej zajmuje sie badaniem relaci polska-rosja w NTV,to chcialem przy okazji zaznaczyc w tym nie scislosci. Program o ofiarach seryjnego mordercy, pada stwierdzenie,Putin wydal wyrok na Litwinienke. Putin wygral to co my przegrywamy. Przednim Iluminaci wtym kraju juz zaczynali zapuszczac korzenie,odszedl od tego ukladu,za cene biedy i znieslawiania. Litwinienko i inni,skoro uciekaja na zachod, to sugeruje ze byli za NWO. Wiec by stawiac takie wyroki,to chyba nie dysponujemy odpowiednia wiedza. Tez bylo ze kontrolerzy lotu w smolensku przeklamali wys. ze 100 na 50m. Znalazlem otym na (yt), umuwili sie na 100m,a tupolew zeszedl na 50 i bylo slychac przeklenstwa z wieży, co robicie!. Przy ostatnim podejsciu nie uczestniczyli,bo mieli dosc upartosci polakow. Ale ostatnia wersja mowi,ze Rosjanie sa winni,bo nie zabronili nie odpowiedzialnych wybrykow "mlodziezy".
Sutello... Świat już potępia Izrael:
"Delegacja Izraela wyproszona z obrad Unii Międzyparlamentarnej w Rosji

Sławomir Słowianin 44 094 wyświetlenia
"Opublikowany 19 paź 2017Podczas odbywających się w Rosji obrad Unii Miedzyparlamentarnej miala miejsce niecodzienna sytuacja. Rzecznik kuwejckiego parlamentu kazał wynosić się z sali obrad delegacji Izraela."
Maria Z... Szczególne podziękowania należą się właścicielowi hotelu, Nowe Herbowo, który użyczył sali bezpłatnie na konferencję ludzi zależnych od upadłego 25.12.2012r. światowego prywatnego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony, pod głównym przewodnictwem Jadwigii Łopaty, Juliana Rose !

MIEJSCE: KRAKÓW w budynku biurowym Nowe Herbewo przy ulicy Lubelskiej 29, sala konferencyjna na VI piętrze
https://www.herbewo.krakow.pl/sala-konferencyjna/
TERMIN:
6-7.01.2018

PROGRAM: 6 stycznia 2018
11:00-12:00 Powitanie i wystąpienia wprowadzające grupy koordynującej/inicjatorów
12:00-14:30 Omawiamy portal internetowy www.wolniludzie.org - prowadzi Janusz Zagórski i Paweł Ruszczyński
14:30-15:30 przerwa na obiad
15:30-16:30 Ostatnie szlify portalu
16:30-20:00 Kim jesteśmy? - osoby prowadzące: Jadwiga Łopata i Julian Rose. Odpowiadamy na poniższe pytania:
1. co dla mnie znaczy WOLNOŚĆ i co robię aby być wolnym?
2. co to znaczy być człowiekiem i jak rozwijam/wykorzystuję swój potencjał? KRÓTKIE (3 minutowe) wypowiedzi uczestników zakończone podsumowaniem.

7 stycznia 2018 - 3 bloki tematyczne, prezentacje wprowadzające i dyskusje 9:00-10:30 Banki i pieniądze - osoby prowadzące do ustalenia
10:30-12:30 Zdrowie i żywność - osoby prowadzące: Jolanta Dal i Robert Wagner
12:30-13:30 przerwa na obiad
13:30-15:30 wybory samorządowe - osoby prowadzące: Edyta Jaroszewska-Nowak i Janusz Zagórski
15:30-16:00 podsumowanie
Maria Z... Skoro ten Wasz ruch wolnych ludzi nie chce mieszać się do polityki to :
1) dlaczego zaprosiliście uzurpatorów posłów wyłonionych w sfałszowanych wyborach, do czego przyznała się Państwowa Komisja Wyborcza jak też uzurpatorskie władze wszelkich szczebli w Polsce ?!
2) dlaczego jeździcie na wspólne debaty z uzurpatorami w sejmie zajętym bezprawnie przez osoby nie posiadające wiarygodnych dowodów na prawo do sprawowania władzy w imieniu Suwerena-Narodu Polskiego ? www.tcichocki.pl
3) dlaczego organizujecie ruch, który ma ambicje polityczne, bo przecież chcecie stratować w wyborach samorządowych ?
4) dlaczego w programie Waszego spotkania w Krakowie była debata na temat polityczny, na temat Waszego kandydowania w wyborach ?
Jednak macie ambicje polityczne !!!!!!!!!!!!!!
Jolanta... Nic bez nas o nas, nie jesteśmy ubezwłasnowolnieni ! Musimy walczyć póki nie jest za póżno.
Balbina... PO CO OBOZY ''' FEMA //////
Balbina... JESLI CHODZI O STAN ZAGROZENIA TO WLASNIE AMERYKA PRZECIEZ JEST ZAGROZENIEM DLA EUROPY .. AMERYKANIE SIE DOWIEDZA ..BO WSZYSTKO MA SIE ZACZAC OD AMERYKI ..TAM NAJSZYBCIEJ SIE ZADZIEJE .. JUZ BOMBARDUJA IM DOMY .. PALA LASY.. TYLKO CHWILA A ROBROJA SPOLECZENSTWA .. I OD TEGO SIE ZACZNIE !!!!!
Balbina... PREMIER MEY TO SZWABKA A NIE ANGIELKA .. ONI WSZYSCY MAJA JAKIES POKREWIENSTWO JAK HITLER. Z TYMI GADAMI !!!!!!
Balbina... GADZI JAD SIE ROZPRZESTRZENIA..
Balbina... MAM NADZIEJE ZE NASZE KRAJE WSCHODNIE OSTANA SIE W TAKIEJ FORMIE .. ALE MUSIMY SIE TRZYMAC RAZEM !!!!
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.