#tweetup Republiki MAREK SUSKI odc.1 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_IgAI6Ca7V8Najlepsze komentarze:

Bartosz... Chiny to kapitalistyczny komunizm a Rosja w pełni demokratyczna? WTF? PKB Chin to 20% ale teraz 12%, natomiast w necie znalazłem info że przez ostatnie lata mają 6,7%. Skąd takiego przychlasta wzięliście i ile mu płacą za propagowanie komunizmu? Jak takie mamy elity to czarno widzę przyszłość Polski.
Co by t... co za mongoł ja jprdl
Greg G... Zdrajca, mendai idiota!
Emil Za... On idiotą nie jest. Mówi to żeby usprawiedliwić działania PIS-u na polu handlu z Chinami. Idiotą jest ten kto mu wierzy.
Tomasz ... Ale ty dzban jesteś towarzyszu suski
Andrzej... Towarzysz Susłow w akcji!!!!
g burni... Ku..wa władza komunistyczna ale kapitalizm jest zaje...isty- co za ćwok.
g burni... suski ty głąbie jaka kultura polsko-chińska gdzie ty ją widziałeś dali ci papier i kredki jak dziecku żebyś się czymś zajął,stręczysz tu ludziom farmazony o kapitaliżmie chińskim a co na temat aborcji i przerabianie ludzi na części zamienne.Polsce pomoże tylko i wyłącznie sojusz z Ameryką Donalda Trumpa a wy filar łączący Polskę i Amerykę Antoniego daliście wywalić ze stanowiska.Wstyd! suski doradca żenada a rosja demokratyczna haha!
Rafa? W... Pan Suski musi chyba osobiście porozmawiać z Prezydentem Chin i wytłumaczyć mu, że Chiny to nie jest państwo socjalistyczne, że on nie może mówić że Chiny będą bogatym i silnym państwem socjalistycznym! Kurcze, tylko w jakim języku on z nim porozmawia..? Pewnie to jest największy problem!
Lech Ma... Tego kretyna powinni dobic zeby sie sam z soba nie meczyl.
Andrzej... Co za głąb! Kogo Wy tu zapraszacie? Totalny upadek tego świetnego programu!
Piotr ?... Chiny kapitalistyczne a Rosja demokratyczna
misar4... To jest głąb i intelektualne zero zwykły kmiot bez kwalifikacji na sołtysa Pcimia. I takiego debila kaczyniak na swieczniki stawia, banda zdrajcow i kretynow.
Micha? ... Haha aż mu się juany z kieszeni wysypują od tej mądrości.
Anto n3... Made in Polen,,,idiot,,, wstyd mi na co glosowalem
Lilka N... ciezki idiota nie obrazajac idioty
Lilka N... masakracja
spadoch... Panie Suski, niech lepiej pan zapadnie w sen zimowy, zamiast takie bzdury opowiadać o Chinach, ChRL przypominam, ludowych, komunistycznych Chinach! Znam ludzi, którzy pracują dla potężnej firmy niemieckiej, byli na kontraktach w Chinach, pracowali tam zawodowo 2 lata, wrócili z wielką ulgą do kraju. Tam nie ma człowieczeństwa, karierę robić może tylko Dozorca albo Kat! Dla ciekawych polecam, aktualne nawet dziś książki Jamesa Clavella ,, Noble House ,, albo ,,Tai Pan,,. Nie jesteśmy potęgą jak Stany Zjednoczone, by pozwolić sobie na taki straszliwy Joss, dla nas 100% zgubny! Nie ma w Polsce człowieka, który by rozegrał Chiny, nie ma! Jedyny, który próbował powstrzymać tę chińską nawałnicę, Antoni Macierewicz, został usunięty z urzędu!
kovalx5... Myślałem że klowna to tylko w cyrku można obejrzeć
prafalk... Ogarnij się baranie. Taki debil to dla chińskich komunistów gwiazdka z nieba, ale dla Polski to zguba. Nie wierzę że za darmo robisz za chińską agenturę. Tak głupim być się po prostu nie da!
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.