ZDRADA Michał Chmielarz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=y0x6krrVlW8Najlepsze komentarze:

Trawnik... Czemunie kupujesz ksiazek w Arosie? Lubisz wyrzucac pieniadze, ze kupujesz w Empiku.
tylko p... dlaczego rządzący przez 80 lat co siedzieli przy stole w magdalence niszczyli i niszczą PATRIOTÓW NASZEJ OJCZYZNY tylko wspierają żydomasonerię a UAS gdzie się pojawi tam mamy rozbój w biały dzień jak te ustawy cetera cetera czyhają na POLSKIE BOGACTWO i POLAKÓW zniewolić
HokeY P... Fajny film, czekam na więcej!
HokeY P... Fajny film, czekam na więcej!
mklstar... Te wstawki muzyczne w Twoich dotychczasowych filmach to jakby z mojej płytoteki były...
woda s?... Nie wyszedł nikt z wierchuszki, bo wszyscy są agentami. Dziennikarze też. Trast jest wszędzie. Raz utraconą niepodległość ciężko odzyskać, w zasadzie jest to niemożliwe. My przegraliśmy w połowie XVII wieku.
W Archiwum Mitrochina o POlsce jest jedno wielkie G. To co ciekawe zostało wycięte skrzętnie.
Jan Now... paluszki jak u dziecka
Krzyszt... Pytanie o zdradę dotyczy ojczyzny czy państwa?Czy zdradzając własne przekonania i poglądy nie jest się zdrajcą samego siebie?Śliski temat,bo dziś wszędzie "kupa zdrajców,targowiczan,sprzedawczyków,agentów itp..."Wśród tego tłumu łatwo ukryć tych,"właściwych".
Piotr G... Nawet gdyby rzadilo PO lub inne zlo i bym mógł ich obalić krzywdząc Polskę nie zrobił bym tego. Trzeba się szanować.
Dobromi... Dobry film
Marcin ... Chmielu- z tą ręką u Niemców to był po prostu...Tryumf Woli :P
Jurek P... Chmielu, gdyby obcy wywiad miał pozyskiwać takich półdebili jakich opisujesz w filmie to nie mieliby z nich żadnego pożytku ;-)
?ukasz ... Chmielu a czytałeś "z fałszywym Ausweisem w spalonej Warszawie"? Autobiografczna cichociemnego Stanisława Jankowskiego
Slawomi... Chmielu odpowiedz mi na jedno pytanko co sadziszo Kowalskim i Chojeckim i Telewizji Idz Pod Prad.
No i o partii Ruch 11 Listopada przez nich zakladanej?
Grzegor... SB często werbowało metodą "korek, worek i rozporek" Zwłaszcza duchownych.
mate521... może któraś z książek gen. Zacharskiego by Ci odpowiadała ( Rosyjska ruletka, Krwawiąca granica czy Operacja Reichswehra)?
ar2rg... Super komentarz. Takie tematy, zawsze są bardzo ciekawe.
Bartek ... Hej. Dlaczego masz Miayamoto na ścianie?
Adam Je... Tą kwestię wypadałoby rozwinąć bardziej filozoficznie i historycznie. Co znaczy zdradzić kraj? Sprzeciwić się władzy czy jego dobru. Chmielu porusza tutaj ciekawą kwestie działania służb, jednak określenie "zdrajca" pada często wobec różnych ludzi.

Często to co dla jednego jest zdradą - dla drugiego może być czynem wręcz szlachetnym. Dla jednych działanie PiSu w kwestii sądów to zdrada - dla zwolenników PiSu to PO zdradzało kraj. A może zdrada to sprzeciwianie się państwu? I tak dobrze wiemy, że 30 lat i jest się po drugiej stronie.
NoradII... no to ten filmik jeszcze bardziej utwierdza mnie że BOLEK - Wałęsa - cała ta sprawa to pierdy Kaczyńskiego które zmanipulowały wielu Polaków... nie wierzę że Wałęsa zdradzał Polskę. Może pewne sprawy odbywały się właśnie w duchu o jakim mówi Chmielu - ale ja osobiście nie wierzę że to był agent i cały jego plan opiewał na 27 lat :) dla mnie bezkrytyczna wiara w to co mówi PIS to jest żałośnie naiwna
Michał Chmielarz ciekawostki

Michał Chmielarz ciekawostki

Historia kanału Michał Chmielarz zaczyna się w dniu 2008-11-10 18:48:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 689 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10570649 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 31500 użytkowników.