Wieczór Ruchu Kontroli Wyborów Klub Ronina 8.01.2018 Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=I2wkRZzCu9ANajlepsze komentarze:

ppanc B... chorzy psychicznie, umysłowo i recydywiści to podstawowy elektorat totalnej opozycji która uczciwego projektu nigdy nie poprze.
HajliHa... Zobaczcie na mordę hermela i odpowiedzcie sobie na pytanie czy stalinizm umarł.
HajliHa... PiS to ta sama sitwa pookrągłostolcowa co PO.
Phi Fan... Ze strony @rkw2015pl udział wzięli: Hanna Dobrowolska, Krystyna Łazor i Ewa Stankiewicz @ewa_stankiewicz (koordynatorzy krajowi Ruchu Kontroli Wyborów) oraz
Paweł Zdun (przewodniczący Krajowej Rady Koordynatorów Ruchu Kontroli Wyborów) @PawelZdun i dr Krzysztof Jabłonka (wiceprzewodniczący Krajowej Rady Koordynatorów Ruchu Kontroli Wyborów).
W charakterze gościa wystąpił mec. Piotr Łukasz Andrzejewski (Senat RP, Trybunał Stanu).
Prowadzenie dr Józef Orzeł (koordynator krajowy Ruchu Kontroli Wyborów)
https://ruchkontroliwyborow.pl/
Piowel ... Przypominam, że stała sie rzecz o wiel;e wazniejsza niz przetasowania pacynek w rzadzie. Youtube poliwidowało dziesiatki kanałów patriotycznych majacych miliony wyswietleń. To zaważy o wiele bardziej na historii Polski niż wymiana ministerialnych cyrkuśników!
soverei... Piotr Łukasz Andrzejewski, z zawodu senator, założyciel helsińskiej jaczejki praw człowieka ...może być "nasłanym" typem, do betonowania: zdobyczy cywilizacji zachodu - w Polsce. Przykładowo świat protestancki zrobił ściepę, na opłacenie co drugiego parlamentarzysty, by postulaty Ruchu kontroli Wyborów napotkały opór. Możliwość fałszowania wyborów w katolickiej Polsce była i jest priorytetem dla całego chóru szatanów (w sosen szumie).
Robert... To jest bardzo zla zmiana ! Minister Antoni Macierewicz najlepszym Ministrem Obrony ! !
Nie manipulujmy nasza NIEPODLEGLOSCIA ! PAD dokonal morderstwa POLITYCZNEGO...
"Klub Ronina" merytorycznie jak zawsze , KULTURA i WIARA motorem Polski Niepodleglej ! Przemeblujmy w umyslach Narodu materialistyczny wzorzec Panstwa, zamienmy go na DEKALOG i Nauke Kosciola Katolickiego, a bedziemy mieli samych Stochow, Lewandowskich, Szydlow, Kaczynskich, Macierewiczow, Ziobrow, Jakich i im podobnych. Amen.
Jacek S... dzięki za społeczną pracę, z życzeniami dla wszystkich dobrych ludzi od młodzieży z Pragi Północ https://www.youtube.com/watch?v=G_6buWVmRmQ
Blogpressportal ciekawostki

Blogpressportal ciekawostki

Historia kanału Blogpressportal zaczyna się w dniu 2011-05-08 01:41:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3386 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28912904 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40800 użytkowników.