Bitwa mrówek! Eros_Erwin


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6ELet7J0gL0Najlepsze komentarze:

Sylwest... a i te larwy które widzisz na polach to nie że się "robią" tylko są tak jakby w rezerwie... czyli jak ci mrówka umrze to na jej polu kokon automatycznie zacznie sie rozwijać i po czasie sie wykluje xd
Sylwest... jak chcesz rade to nie wydawaj robotnikom niepotrzebnie rozkazów one robią wszystko ! czyli kopią zbierają i przede wszystkim dostarczają larwy na ich pole zeby mogły się rozwinąć i wykluć... ogółem dbają o wszystko a jak wydasz im jakiś rozkaz to tylko niepotrzebnie sie tam zberają i nic po czasie nie robią... kieruj tylko wojami a robotnicy przydadzą ci sie na dalszy dystans jak np wyjście na powierzchnie... ps zajebisty odc ale nie ogarniasz jeszcze xd aaa edit : żeby larwy były w rezerwie to robotnicy muszą je brać od królowej i składać na polu wojownika
Mistrz ... Nakarm je kawiorem
Heinric... Łuuuu!! Mrówki
Raxus F... ta gra jest jak twierdza mamy lorda i wogule .
Prawiln... za dużo abgrejdów !!
Dago Be... Ave Lutelu, jako że jestem wiernym lewakiem już jakiś czas, mam pytanie. Otóż czy skusił byś się na zagranie w Kozacy 2: Bitwa o Europe? Wiem że wszyscy Cie molestujo o kozaków, jednak przez wzgląd dla serii, sądzę że warto zalukać wspomnianą grę. Jak cuś z chęcią zagram jako bot-sztuczny tłum xD Trzymaj tak dalej, Ave!
Kra Cu... mrówki muszą co jakiś czas sprawdzać co się dzieje z królową
Skowron... Ło kurde, jednak kupił giereczkę!
Czekam na wincyj odcinków z tego! (Z "They are billions" też!)
Niko Le... Są i mrówki ps. Mrówki mają formikarium
Mateusz... Lutel to noobek
Predato... Może SC 2?
jeangab... Gra o karakanach.
Kiko Ja... Jeżeli chcesz, żeby Ci się szybciej mrówki robiły, to nie wysyłaj zawsze wszystkich. Zostaw sobie kilka mrówek do noszenia żarcia na te pola mrówek, bo jak na razie, to zawsze wszystkie wysyłasz i nie ma kto żarcia do larw nosić. Jak by co, to możesz te znaczniki „wyłączać”.
Goku Ve... ale mnie wkurwiają te twoje miny na minaturce
Typowy ... Ja to wolę Kozaki
Mr Oroc... Wspaniale się Ciebie ogląda przy tej grze <3
Venzel... Jak ta Gra sie nazywa ?
Oko Pro... Aż przypomniał mi się pierwszy Gothic i misja w starej kopalni z ubiciem królowej pełzaczy to ma podobny klimat.
Lutel ciekawostki

Lutel ciekawostki

Historia kanału Lutel zaczyna się w dniu 2007-01-08 15:10:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 876 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 15851981 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 65600 użytkowników.