Kaczyński Jednak Zniknął Premier Morawiecki i ARCY Dziwna Rekonstrukcja Rządu PIS TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qhFPYY2YangNajlepsze komentarze:

WueR... Vlog - 9 stycznia
Powiadomienie - 15 stycznia
regina ... Mysle kolego, ze pislamisci cie dobrze wspieraja bo tak im panujesz!!!!!!!
Henry L... A temu obesrancowi radziwilowi potrzeba by dac kopa w dupe, tylko uwaga - on sra w kazdej chwili i smierdzi, jednym slowem.
zasraniec. Nie jeden radziwil nasral w karty histori tak i ten radziwil obesraniec.
Henry L... A temu obesrancowi radziwilowi potrzeba by dac kopa w dupe, tylko uwaga - on sra w kazdej chwili i smierdzi, jednym slowem.
zasraniec. Nie jeden radziwil nasral w karty histori tak i ten radziwil obesraniec.
Miko?aj... Skończcie z Tą propagandą na temat 'puszczy' proszę chociaż tutaj zachowajcie obiektywizm.


Trochę o korniku:
"W Polsce podstawową rośliną żywicielską jest świerk pospolity, ale w drzewostanach świerkowych z udziałem innych gatunków iglastych zasiedlać może też sosnę, jodłę, limbę i modrzew[2]. Zasiedla drzewa osłabione na skutek różnych czynników zewnętrznych, np. zanieczyszczeń powietrza, suszy czy nieodpowiednich melioracji, oraz drzewa starsze, rozpoczynające naturalny proces zamierania na skutek czynników fizjologicznych. Drzewa zdrowe atakowane są sporadycznie, jedynie podczas szczególnie silnych gradacji w lasach przekształconych gospodarczo, zwłaszcza w sztucznych monokulturach świerka."

Proszę zapoznać się z jakich drzew składa się puszcza i co tak na prawdę może zrobić w niej kornik. A co może? Jedynie 'zjeść' stare i schorowane drzewa dając miejsce nowym silniejszym gatunkom - tak działa to w przyrodzie i proszę chociaż tam w nią nie ingerujmy!

Już uprzedzę argumenty 'ale leśnicy mówią...'.
Leśnik zajmuje się 'gospodarką leśną' czyli dba o to aby 'masa drzewostanu' była jak największa by ją wyciąć i sprzedać a to ma się nijak do prowadzenia NATURALNEJ PUSZCZY w którą nie powinniśmy INGEROWAĆ.
Maciek ... Lubię Pana słuchać, aczkolwiek nie do końca rozumiem te ostatnie materiały. I cały opis tej rekonstrukcji.
Zgadzam się, że ta rekonstrukcja uderza w o.Rydzyka. I chyba tylko z tym. Nie widzę tutaj wycofania się Kaczyńskiego jako takiego. Może i pan Prezes pojawia się mniej w mediach, może faktycznie coś mu dolega. I może z tego powodu, a może z innego, Kaczyński umocnił swoją pozycję poprzez tą rekonstrukcje. Morawiecki dostał dużo, i to był pewnie jakiś deal, między Kaczyńskim a jakimiś organizacjami (teorie spiskowe są i w tym względzie, chociażby o lobby żydowskim w PiSie). Trzeba tutaj sobie postawić pytanie czego w ogóle chce Kaczyński, ale to chyba materiał na szerszą dyskusję.
Tak czy inaczej, odwołanie Macierewicza czy Szyszki to ograniczenie wpływów Rydzyka, a powołanie Brudzińskiego (drugiej osoby w PiSie po Prezesie, jednocześnie osoba organizująca mu urlopy) to wzmocnienie Kaczyńskiego, który ma dwóch najwierniejszych ludzi w dwóch najważniejszych siłowych resortach (poza resortem finansów, ale tutaj Kaczyński faktycznie ustąpił, a też trzeba dodać, że PiS nigdy w tym względzie mocny nie był - chociażby powierzenie ministerstwa finansów w 2005 r. prof. Zycie Gilowskiej).
Skąd taka decyzja? Moim zdaniem profitów jest wiele:
- Kaczyński przerzuca Macierewicza ponownie do komisji smoleńskiej, aby mocniej i głośniej uderzyć sprawą smoleńska w D. Tuska, a cała sprawa może zbiec się w czasie z wydaniem przez redaktora Sumlińskiego książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska";
- ograniczając wpływy o.Rydzyka Kaczyński ograniczy możliwość walki wewnętrznej w PiS i sam będzie w stanie gasić ewentualne spory;
- chowając Macierewicza ma szanse zwiększyć wynik PiSu w nadchodzących wyborach;
Duda znalazł się w dziwnej sytuacji. Zależnie od interpretacji oczywiście. Bo jeśli faktycznie był mocno skonfliktowany z Macierewiczem i jeśli utrudniał mu pracę, oraz jeśli znalazł się pod wpływem byłych służb, to Kaczyński sprawę musi w najgorszym razie przeczekać. Bo jak sam Pan zauważył, ma innego, równie mocnego, może mocniejszego kandydata na urząd Prezydenta RP - i jest nią faktycznie była, lubiana zresztą premier Szydło.
Także moim zdaniem Kaczyński przed wyborami chowa siebie i Macierewicza, ponawia zagrywkę z wypromowaniem mniej znanych twarzy, które będzie mógł kontrolować.
No a jeśli Duda nie jest aż tak mocny, i jeśli faktycznie kreuje się go tylko na wewnętrzną opozycję, to Kaczyński zaatakuje jeszcze pod koniec kadencji. Zobaczymy.
Jakub N... Dobry wlog
Dzieki za informację
Matt De... Ten to ma gadane, Ator mu chyba, tak? Ilość subskrydentów jest widzę ... chyba rekordowa. Pogratulować, że do nielubianej przez Polaka-szaraka tematyki, Ator przyciągnął aż tylu widzów. Może ktoś ma jakąś sensowną syntezę, co jest powodem(?). Porównuję do innych kanałów tego typu, gdzie 30 tys., to już jest wielka radość autorów. To jest ważne, bo świadomość polityczna Polaków (w swej masie) jest zerowa, więc na poziomie zera musi być polska demokracja.
Zenek M... Kaczyńscy i komorowscy to rodzina .
Net War... Koncerny nie mają się zgodzić na podleganie polskiemu prawu. Świadczą swoje usługi w Polsce a więc PODLEGAJĄ polskiemu prawu. Trzeba tupnąć nogą, oskarżyć i stosować wyroki. Kropka. Inne kraje mogą, to my też. Działać a nie wyrażać chęci i pozorować!
Net War... ŻADNE szczepionki nie są przebadane. Próbował Pan znaleźć wyniki badań klinicznych którejkolwiek?
Patryk ... Krzysiu, od 1999r nie ma czegoś takiego jak „SŁUŻBA ZDROWIA”. Tego PRL’owskiego okreslenia używają dzieci wiatru kurzu (tumany) polskiego „dziennikarstwa” którzy chyba dalej żyją w poprzednim ustroju i wbijają dalej społeczeństwu głupoty jakie korpo karze :)
Świetny kanał, robisz dobra robotę, życzę jeszcze więcej odsłon, łapek i subow! ?
hrycak1... "Mariusz Błaszczykowski" coś pomyliłeś Ator :) w 29 minucie .
kazek18... Wspieram twoją pracę
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.