Star Wars: The Old Republic Pierwsze Wrażenia Hesher


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LZaRp8QIqTENajlepsze komentarze:

zegarmi... Super film!
Ezio... Kiedy kolejny odcinek?
Raptor... O jezu :D tu się narodził heshu :D pamiętam jak miałeś jeszcze mniej niż 500 widzów ;u; pamiętam jak duśka mówiła że na 1kwidzów zrobisz filmik nago z dziewczyną a ty stwierdziłeś że na filmiku będzie tylko Qokos ;u; a filmiku dalej nie ma D:
Sylwest... @Sekarthis

masz racje nie znasz sie :) bo GW1 jest na dzien dzisiejszy slaby graficznie , muzyka w ogole dupy nie urywa i GW1 nie iwem czy to nawet mmo bardziej COP cRPG
Panek k... jak kupic gre najlepiej , tego 60dniowy abonament i cd key ? bo nierozumiem troche
Sekarth... @OldHesher powinieneś sprawdzić jedynkę jeśli będziesz miał okazję. Ona jest bardzo ciekawa i przyjemna (może teraz trochę mniej, ale wydaje mi się, że to dlatego, że mi osobiście się niesamowicie przejadła po tych wszystkich latach). Dwójka zapowiada się dziwnie, ale też chyba warto sprawdzić jak już wyjdzie.
Sekarth... Z tym abonamentem to typowa taktyka. Dostajesz 30 dni, jak już wykupisz sobie wcześniej abonament. To tak, żeby ludzie nie byli zbyt cwani i nie grali "za darmo" przez pierwszy miesiąc, a potem nie rezygnowali. Chyba każde płatne co miesiąc MMO tak ma.

Jeśli szukałbyś jakiegoś MMO z naprawdę dobrą grafiką, muzyką i questami to polecam ci Guild Wars. Z tego co widzę to nadal ma najlepszą grafikę spośród wszystkich MMO, ale co ja się znam.
Hesher ciekawostki

Hesher ciekawostki

Historia kanału Hesher zaczyna się w dniu 2011-12-10 23:00:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3113 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 29100 użytkowników.