JOANNA KOPCIŃSKA RZECZNICZKA RZĄDU POLSKA JEST JEDNA. IDŹMY...

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!JOANNA KOPCIŃSKA RZECZNICZKA RZĄDU POLSKA JEDNA. IDŹMY RAZEM JEDNYM MARSZU PAŃSTWOWYM


Najlepsze komentarze:

Elisabe... ...czytam ponizsze opinie i skora cierpnie, Ludzie opamietajcie sie, ...jezeli, niektorzy, nie potrafia cieszyc sie razem, chocby przez pamiec o Tych co wywalczyli wolnosc - to choc nie konfliktujcie, bo to skrajnie glupie i prymitywne i moze potwierdzac opinie o Polakach, ze tam gdzie Ich 2 Polakow to 3 zdania !! ...a wiec, po prostu przyjdzcie aby z Bialo - Czerwona demonstrowac, ze jestescie Polakami, a nie tylko mowiacymi po polsku z polskiej ziemi.
1danecz... To koniec PiSu
siwek... Ukradliście z premedytacją!!! Ustawka z HGW. Walcówa zakazała wieczorem, Duda ogłosił kradzież wieczorem. Rano następnego dnia leci piękna rządowa reklama zapraszająca na MN(zrealizowana przy dziennym świetle!!!!!!!!) KIEDY TA REKLAMÓWKA ZOSTAŁA NAKRĘCONA???????????
Markus ... Zlo****e
malgosi... Polska jest jedna? ale w jednym Marszu Niepodległości to żaden polityk PiSu nie miał kilka dni temu czasu pójść?
Radek W... Widać, że za przejęcie marszu poszła ustawka z HGW, na pewno dostała immunitet za ten zakaz.
Radek W... Nie ma jak to ukraść ludziom ich święto, za które zapłacili potem, krwią... PIS-sie to obrzydliwe. Nazwijcie go jeszcze marszem Lecha Kaczyńskiego, i liste smoleńską czytajcie.
Radek W... Jak za komuny. Tak samo.
Grazyna... Polska musi wybrac nowy Rzad nie PO ani Pis prawdziwych patrotow
Grazyna... My mamy prawo isc z Bogiem i flaga orlem a nie ZYDAMI!!!!!!!!!!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw