Dont Starve: Hamlet PL 1 | Alpha | BEST. START. EVER!

Dont Starve: Hamlet gameplay PL // Dont Starve: Hamlet po polsku Czołem ludziska! Dont Starve: Hamlet to kolejne DLC do najbardziej znanej i lubianej indyczej gry survivalowej od KLEI Entertainment. Tym razem lądujemy w świecie rządzonym przez Szlachetne Świniaki będziemy musieli z nimi handlować, a może pozwolą nam zbudować swój dom w ich osadzie! Nie zabraknie również wypraw do podziemi i... LAM! UWAGA! Materiał pochodzi z tzw. Wczesnego Dostępu, pełna wersja ma wyjść w grudniu 2018! ► HarmonoGRAm odcinków: Podoba Ci się to, co robię? Zostań Patronem! ► Albo wesprzyj bezpośrednio na YouTube! ► ► Playlista: ► Kup DLC: Świńska pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundlea: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Kurator Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ WWW: Starve: Hamlet Alpha BEST. START. EVER!


Najlepsze komentarze:

Krzyszt... może rozwaz przywrócenie dawnej ksywy, odcinek spoko, pjona!
Milko 7... Zajrzyj do sterowania bo bez skrótów klawiszowych (przede wszystkim F to show respect żeby zaatakować) obiją Cię zanim zdążysz powiedzieć "pjerwrzy"
anuchan... Oj tak! Świetnie by bylo jakbyście wrócili na lajwy z ekipą! :D czekam niezmiernie!
józef ... Fajnie premiery
MWMadaw... oho, Staszek w Świniogrodzie :V <3
Ja Jaku... Skoro na końcu mapy są chmurki a nie woda a my rozbiliśmy się balonem to znaczy że znajdujemy się na latającej wyspie?
Sebasti... No i Staszku nie wytrzymałem i jeszcze przed końcem odcinka znów dzięki Tobie kupiłem kolejną gra:P No takie wprowadzenie zrobiłeś, że nie dało rady:P Czekam na więcej! Pjona!
LiseyRa... Patrząc na ten live chat z premiery, to ludzie dopiero po pewnym czasie się zorientowali, że to premiera. Nowa rzecz, to ludzie muszą się do tego przyzwyczaić, I guess.
SonGoku... Staszek, nie lepiej Ci sie gra z polską wersją językową? W sensie nie ma problemu z angielskim, ale sama przyjemność z gry jest jakaś większa (jak dla mnie) :D
LlamaFr... Staszku takie małe info ugotowane kasztany pomogą ci w pewnej chorobie.
_dawido... Tak mało komentarzy
Tritone... Ale.... Dlaczego igraszkowski zamiast iGRAszek? Coś mnie chyba ominęło :v
gilord ... Czwarty
Pan Cem... ta
GreenSe... heh pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCot7HzzzGp1iVO2zL0jvzJA