Live Act ciekawostki

Live Act ciekawostki

Historia kanału Live Act zaczyna się w dniu 2008-10-01 15:12:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 245 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4409440 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 44614 użytkowników.

ABLETON LIVE 10 pieniądze wyrzucone w błoto?Grupa: ● SUBSKRYBUJ: ● KURSY: ● FANPAGE: ● INSTAGRAM: ● BLOG: Ableton Live 10 Beta POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY: 230 Darmowych Sampli E Book Mastering Przewodnik Bądź na bieżąco Najpopularniejszy Kanał o Produkcji MuzykiABLETON pieniądze wyrzucone błoto?

Najlepsze komentarze:

Gamepla...software DAW to jest początek tworenia muzyki. Opróćz DAW trzeba mieć pojęcie o procesie tworzenia muzyki. Należy mieć pojęcie czego używamy i w jakich okolicznościach. Przedewszsytkim należy posiadać słuch oraz wyczucierytmu BPM. Standardy idą do lamusa gdy zaczynasz zbierać wiedzę. Ableton to najelepszy środowisko do grania live i produkcji muzyki. Intuicja oraz kompatybilność zwiększościa narzędzi sprawia, że mamy świetne środowisko do własnego rozwoju.
Jacek W...16:04 „Można się przełączać” a nie „Można się przełanczać”.
Sebasti...Piotrek świetnie się ciebie ogląda pozdrawiam cię serdecznie z wielu lat już skorzystałem. Tym odcinkiem mnie pocieszyłaś trochę ponieważ ja korzystam z Pro Tools 12 I powiem ci szczerze że za aktualizację pro tools roczną płacę połowę mniej niż za abletona A mogę sobie ściągnąć aktualizację przez cały rok i też w sumie Fajna taki abonament. Bo nawet za kolejną wersję programu tyle siana to naprawdę jest Lipa zwłaszcza że wynika z tego co mówisz że zmiany nie są rewelacyjne. Ja jeszcze ze swojej strony dorzuciłbym że drugim alternatywnym Daw Mógłby być śmiało Reaper Ponieważ jest tani i z tego co wiem to tam aktualizacje są dożywotnio też. Pozdrawiam
xeximax...ja nie moge. ale kopiuja reapera...
Krzyszt...Witam Ciebie Piotrek - Dobra Twoja Robota! Bardzo pomocne są twoje filmiki o graniu muzyki itp dla mnie i innych muzyków amatorów. Jestem muzykiem amatorem od około 40 -stu lat , ale dopiero teraz mogę spróbować pokazać moje piosenki i utwory muzyczne. Nie wiem jeszcze jakie użyć programy do sfilmowania i dobrego mix-u i dlatego robię to w prosty sposób - czyli filmuję moje granie i czasem śpiewanie do moich piosenek smartphonem Samsung J 5. Brak mi wiedzy użytkowej na tematy: interface, samplery itp , ale w miarę obsługuję moją Yamaha PRS 630 . Byłbym rad, gdyby mógł o tym wszystkim porozmawiać z Tobą prywatnie. Mój mail: fenix36@wp.pl - mój utwór pod nr: youtu,be/RZnalTkRYa8
Pozdrawiam Krzysztof J.
Micha? ...Z grubsza wszystkie rzeczy? A możliwość zapięcia LFO pod każdy parametrem w programie (efektach, parametrach instrumentów itp.)? A envelope follower, który jest tak samo programowalny? Wiem, że jest to dostępne tylko z pozycji Max For Live, czyli w wersji Suite, natomiast daje to niesamowite perspektywy, przyspiesza workflow i jest w moim odczuciu bardzo rewolucyjne. Może do robienia stockowej muzy FL studio wystarcza, ale Ableton 10 to jak dla mnie game changer jeśli chodzi o nowe możliwości kreatywnego kształtowania brzmienia i poszukiwania unikalnych rozwiązań w muzyce elektronicznej. Szczerze, kiepska recenzja o clickbaitowym tytule.
ryjek66...stary, w 3:25 masz wlaczony filtr w wavetable, stad brak najwyzszych czestotliwosci
KTLH...kupujesz nie tylko to, co jest teraz, ale i każdy update dziesiątki. Skoro 9 był obecny na rynku 5 lat i zmienił się przez ten czas dość znacznie, to tego samego możemy spodziewać się po 10. Nie dodałeś nic o polepszonej wydajności.
pitu pi...jak włączyc GHOT veiw w piano rollu.. nie pokazuje mi sie w abletonie ;/?
Sounds ...W live 9 też dało się odtwarzać próbki dźwiękowe z przeglądarki bez czekania na rozpoczęcie taktu tylko trzeba wcisnąć ctrl+0, dalej zjeżdżając strzałką w dół oraz w prawo żeby odtworzyć ten sam zaznaczony sampel ponownie (ustawienie to działa globalnie dla całego programu, więc przy zmianie scen czy też odgrywaniu w dowolnym momencie w trybie aranżacji Ableton nie będzie czekał tylko zareaguje od razu po włączeniu sceny lub danego punktu na osi czasu) kolejno ctrl+1 to 1 takt i tak dalej, polecam oraz pozdrawiam, spoko materiał?
kacper ...ja kupilem fl'a ale nie działa to co mam dać ? heh
Jakub O...A spotkałeś się z Bitwig? Strasznie fajnie rozwijający się Daw.
jesttu...w miare negatywnie o "aktualizacji" abletona....... jednak sam uzywasz czesciej abletona niz flstudio...... jak to?
Tim -...Czy będzie szansa na odcinek „twórz jak - Jamie xx”? ?
EMA REC...KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA KOPIA :(
Sample ...Tylko Reason.
Boonk G...Czy mógłbyś zrobić tutorial Twórz jak Marshmello ?
Mike Os...Super recenzja ! Btw nowe studio ?
B4LON! ...Ableton < FL Studio ??
Electro...No to już 68 osób nie kupiło fl'a ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCurxOccWZZ1688TmPTk9KrQ