Zachar OFF ciekawostki

Zachar OFF ciekawostki

Historia kanału Zachar OFF zaczyna się w dniu 2014-07-19 17:43:29.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 484 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67951998 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 234816 użytkowników.

Powrót czeskich blach? Fiskus znów dokręca śrubę kierowcom.


Co się zmieni w podatkach w 2019 roku i czy czeka nas wysyp drogich samochodów na czeskich blachach? A jakie mniej lub bardziej ryzykowne furtki podatkowe pozostały w Polsce? Rozmawiam o tym z Michałem Sobierajem. Kontakt do Michała: Kancelaria Tax Company Właściciel Księgowy/Analityk Zarządczy www.tax company.pl Subskrybuj kanał Zachar OFF: Facebook: Instagram: Zachar OFF: Powrót czeskich blach? Fiskus znów dokręca śrubę kierowcom.

Najlepsze komentarze:

Karol B... Co za polska cebula... Cały film tylko o tym jak oszukać państwo... Boli, że po zmianach ciężej będzie pojechać po bułki służbowym autem ? I dobrze - to się nazywa uczciwość. Skończy się kupowanie drogich aut tylko w celu odliczenia podatku... W Polsce mogłyby być proste i jasne przepisy, ale WSZYSCY musieliby je przestrzegać. Przy obecnej sytuacji rząd musiał po prostu pozamykać wszystkie furtki, przez które dało się "oszczędzić" parę złotych. Nowe zmiany miały przez swój skomplikowany wymiar zniechęcić przedsiębiorców do szukania nowych furtek, pogodzenia się z rzeczywistością i w konsekwencji nauczyć przedsiębiorców uczciwości wobec państwa. A co robi Zachar ? Nagrywa już kolejny film o tym jaki to rząd PiS jest zły... mieszanie polityki z motoryzacją nigdy nie wyjdzie dobrze. Spójrzcie na jego minę, gdy na początku filmu zaproszony gość zaczął wymieniać plusy nowych zmian - podniósł trochę ciśnienie Zacharowi. I na koniec może szczegół, ale tak ciężko było przestawić minimalnie auto, aby słońce nie raziło cały czas zaproszonego doradcy ? Trochę szacunku dla gości
Francis... Mam wrażenie że ten gość grał w jakiś paradokumetach albo czymś podobnym bo go kojarzę
Tomek S... Osoby fizyczne posiadające centrum interesów osobistych (rodzinę, mieszkanie, kredyt) w Polsce lub przebywające na terytorium Polski dłużej niż 183 dni podlegają nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu w Polsce (podatek od wszystkich dochodów niezależnie od miejsca położenia ich źródeł, czyli także tych uzyskiwanych np. w Czechach)..
Tomek S... Osoby fizyczne posiadające centrum interesów osobistych (rodzinę, mieszkanie, kredyt) w Polsce lub przebywające na terytorium Polski dłużej niż 183 dni podlegają nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu w Polsce (podatek od wszystkich dochodów niezależnie od miejsca położenia ich źródeł, czyli także tych uzyskiwanych np. w Czechach), także ten numer z blachami jest nielegalny
Tomek K... Odcinek ciekawy, obrazuje to do czego doprowadził Nasz rząd,że musimy kombinować i uciekać za granice z firmami,podatkami... Przykro się robi
Filip T... Kto chce od zawsze i nie tylko w Polsce może kombinować z podatkami. Tak było i będzie. Pamiętajcie o tym, ze osób które kupują na firmę auta osobowe za 200 plus to ułamek społeczeństwa, a dając im upust podatkowy składa się na to całe społeczeństwo. W tym 99% osób z komentarzy pod tym filmem. Pozdrawiam
zx10kri... W Czechach nie ma AKCYZY to jest podstawa. Na VAT oszczędzamy 206 tys jak mówicie ale na akcyzie 18.5% zyskujemy przy samochodach za 2 Mln 370tys zł.
370 tys zl akcyzy + 206 tys zl vatu = 576tys zł oszczędzamy przy zakupie w Czechach czy Niemczech. Ale Polska bogaty kraj i niech obywatele płacą.
Krzyszt... Jeszcze drobiazg... moim zdaniem nie ma co liczyć na zmianę postępowania us . Oni żyje w innej rzeczywistości i nie są od myślenia. Ba nawet korzystając z tych samych przepisów widza inny tekst . Inaczej bo interpretują i przekazuje podatnikowi jak najmniej korzystne oceny . Trzeba to brać pod uwagę zawsze ...
Adam No... jako auto służbowe, używane do celów prywatnych, powinien płacić, tak, jak normalny cywilny użytkownik drogi
wojteq... Gość myśli chyba że się zmieni władza
popular... Inna wersja tego co oznaczają czeskie tablice "Okradłem swoich rodaków na kilkadziesiąt tysięcy"
Grego G... Spoko ja wole Słowackie blachy, chyba ładniej wyglądają na drogich samochodach niż Polskie
No Name... Oj tam :p Już dawno ten rząd zmusza normalnych ludzi do "emigracji" do Czech, wystarczy zobaczyć ile firm nam ubyło, a ile przybyło Czechom i Słowakom ?
Pawe? K... Bogu dzięki mam biznes w UK
500 + trzeba czymś finansować !!!
Najłatwiej zabrać zaradnym i zamożnym i dać
nierobom !!!
Optus... Akcyza, ubezpieczenie zależne od POJEMNOŚCI silnika :D Takie absurdy to wizytówka naszego kraju :)
Overwat... Wstyd mi że żyje w takim kraju, ciągle tylko podatki nic więcej
Artur P... A ja się zastanawiałem do niedawna co Ci Czesi takimi furami jeżdżą?
Zachar ... Co się zmieni w podatkach w 2019 roku i czy czeka nas wysyp drogich samochodów na czeskich tablicach rejestracyjnych? A jakie mniej lub bardziej ryzykowne furtki podatkowe pozostały w Polsce?
Rozmawiam o tym z Michałem Sobierajem.

Kontakt do Michała:
Kancelaria Tax-Company Właściciel Księgowy/Analityk Zarządczy
www.tax-company.pl
https://www.facebook.com/solidex.czwa


Subskrybuj kanał Zachar OFF: https://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1
Śledź mnie na FB i Insta: https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off
Zachar OFF: https://www.zacharoff.pl
NiceTub... +1, znowu zarobią prawnicy i oszuści, a zwykły przedsiębiorca który nie zamierza kombinować będzie w tyle
XauSex... Nie ma czegoś takiego jak rok DWUTYSIĘCZNY DZIEWIĘTNASTY. To tak, jak gdyby powiedzieć że bitwa pod Grunwaldem była w roku TYSIĄC CZTERYSETNYM DZIESIĄTYM.
Poprawnie mówi się tysiąc czterysta dziesiątym i dwa tysiące dziewiętnastym.
Konrad ... Dzień dobry :)
Oscar g... Mamy listopad teraz.
PiterUS... Dwatysiące 19 nie dwutysięczny 19
Janusz ... Janusze biznesu I tak mają gdzieś opinie innych. Jeżdżą 'na czeskich' I mają to gdzieś ?
popular... Że też ludziom nie wstyd jeździć na czeskich blachach. Przecież to jest jak napis "nie stać mnie na samochód którym jeżdżę"
Patryk ... Welcome in Poland ! ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCY4fePCsrmoP7zib9KhvBA