CZY JESTEM ZA LEGALIZACJĄ

0:08 – CZY JESTEŚ ZA LEGALIZACJĄ MARIHUANY? 1:30 – CZY MEDYTUJESZ? 3:00 – JEDNA RZECZ JAKĄ MÓGŁBYM PORADZIĆ KAŻDEMU, KTÓRA MIAŁABY POZYTYWNY WPŁYW NA JEGO ŻYCIE 5:35 – UMIESZ GRAĆ NA JAKIMŚ INSTRUMENCIE? 6:30 – MOŻE JAKIŚ RABACIK Z OKAZJI 100LECIA? 6:44 – W CZYM OBRABIASZ ZDJĘCIA? 7:08 – CIEKAWE CZY BĘDĘ NA Q&A 7:12 – JAK POGODZIĆ SIŁOWNIE Z MATURĄ 8:43 – SKĄD WZIĄŁ SIĘ MIT, ŻE KREATYNĘ TRZEBA PIĆ Z SOKIEM? 9:18 – KSIĄŻKA, KTÓRA POMOŻE KOMUŚ KTO NIE WIE CO CHCE ROBIĆ W ŻYCIU 11:24 – DLACZEGO MÓJ KOT MA SZORSTKI JĘZYK? 11:51 – CO W ŻYCIU CODZIENNYM MNIE USZCZĘŚLIWIA? 13:01 – CZY STOSUJE SPECYFIKI DO UKŁADANIA WŁOSÓW I JAK CZĘSTO CHODZĘ DO FRYZJERA? 13:54 – KIEDY W KOŃCU „APETYT NA SZMEXA”? 14:27 – CZY PRZESZŁO MI KIEDYŚ PRZEZ MYŚL WYJŚCIE NA SCENĘ 17:00 – CZY DOSTAŁEM PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY? 17:27 – CO NAJBARDZIEJ LUBIĘ I CZEGO NIENAWIDZĘ W WARSZAWIE 18:46 – CZY MIAŁEŚ KIEDYŚ MYŚLI SAMOBÓJCZE? 20:04 – CZY KUPIŁBYŚ MIESZKANIE NA KREDYT? 22:04 – CZY SĄ DNI KIEDY NIE CHCE MI SIĘ IŚĆ NA TRENING I MAM DOŚĆ FIT ŚWIATA 24:15 – CZY CZUJĘ SIĘ BEZPIECZNIE WIECZORAMI GDY GDZIEŚ WYCHODZĘ? #marihuana #legalizacja #zioło ❗️ BĄDŹ PIERWSZY(A) Z NOWYM FILMIKIEM ➤ ❗️ ZAPRASZAM: ➤ Moja strona internetowa – ➤ Moje E booki – kod rabatowy „YOUTUBE”: KSZTAŁTOWANIE KOBIECEJ SYLWETKI – PROGRAM GLADIATOR (dla mężczyzn) – ➤ Instagram ➤ Fanpage ➤ Mail – tylko w sprawie współpracy, nie odpowiadam na pytania. ➤ Grupa na FB jedyne miejsce, gdzie odpowiadam na pytania. Zapraszam wszystkich swoich widzów do wspólnej społeczności ➤ Moja Playlista – JESTEM LEGALIZACJĄ


Najlepsze komentarze:

Lukasz ... Idź dalej. To tylko kom dla statystyki?
Filip P... Szmexy bawi i uczy
Konrad ... Teraz czekamy na Twój film, gdzie grasz na gitarze! ?
Artur G... No w końcu staryyy!!!! Muzyka w tle i wszystko od razu żywsze ?? #thebest
Dzik 12... Mistrzu mam pytanie. Czy mogę trenować 6x w tyg mając 15 lat?
Leszek ... Mowisz ze nie palisz a jestes za legalizacja. Troche dziwne. Ja pale i nie jestem za legalizacja. Wystarczy ze warjaci jezdza pijani.
Miran... Ten w swoim swiecie z tymi pytaniami :D Kolejny raz zajebiscie cie słyszeć :) Pytanie czy zrobisz jakiś odcinek o prohormonach ? Chetie bym posłuchał twojej opini na ten temat :)
L X V E... Szmexy pytanko
Utrzymujesz kontakt z WK?
Piotr T... Jeżeli podobał się film, dajcie łapę w górę i śmiało zadawajcie pytania w komentarzach :)
Jakub N... Hahaha te hasztagi xD. Its a trap.
Micha? ... To był Sokół akurat
Juliusz... Pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCo-DenWGczEuIYybFCjN7Mg