Rivid Gamer ciekawostki

Rivid Gamer ciekawostki

Historia kanału Rivid Gamer zaczyna się w dniu 2010-06-01 09:48:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1322 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6129848 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20471 użytkowników.

Liga Betrayal polowanie na Immortal Syndykat w Path of Exile!To dopiero będzie grane! Liga Betrayal dla Path of Exile zmienia naprawdę dużo. :) Kilka spraw pominiętych: różne kryjówki odkrywasz podróżując po świecie. w każdej chwili mogą cię zaatakować zabójcy, nawet podczas walki z bossem :D 19 aktorów powraca, aby użyczyć głosu niektórym postaciom. Przydatne linki: PoE Betrayal: Path of Building: PoE Wiki: ZiggyD informacje o lidze: ✔ Zapraszam do wspierana kanału na YouTube poprzez przycisk Wesprzyj lub Join. Wersja dla iOS i innych nieobsługiwanych urządzeń: ✔ Chciałbyś zostać Patronem mojej działalności? Zobacz profil Patrona: Tutaj możesz mnie znaleźć: ✔ Stream Twitch.tv → Discord Rozegrani → ✔ Blog → Mój sprzęt: Linki społecznościowe: ✔ Twitter → ✔ Facebook → ✔ Instagram → #PathOfExile #BetrayalPoE #ImmortalSyndicateBetrayal polowanie Immortal Syndykat Exile!

Najlepsze komentarze:

Marcin ...Szkoda że nie jest po Polsku, Portugalski jest Hiszpański nawet Arabski.
chudyx...No to będziemy grać :)
ppawlak...To jest dodatek, a nie liga.
captain...Dzięki za masę cennych informacji Rivid! PoE wcale nie jest trudne, jak ktoś grał kiedyś w d2 za lat jego świetności to odnajdzie się tutaj bardzo szybko ;)
Wind Hu...Immortal ? "Przypadeg"? nie sądzę :D szybka zmiana nazwy z innej ^^
mega update i te supporter packi <3
TheSpec...Gralem na PC, przeszedłem fabule i podziekowalem. Eh no dobija mnie troche to, ze kazdy item i kazdy krok rozwoju (nawet jakiego bandyte zabic) musze konsultowac z Internetem zeby nie skopac postaci. Tak samo ze sprzedawaniem - musze zlozyc odpowiednia konfiguracje zeby cos konkretnego dostac. Gierka fajna i caly czas dopieszczana - na pewno spróbuje podejsc jeszcze raz po premierze na PS4.
Mr. WuC...Dobrze że są jeszcze H&S które pokazują że można :) chociaż PoE mnie do siebie nie przekonuje to lepsze to niż Diablo tfu Immortal. Ja tam tylko czekam na dodatek do Grim Dawn <3
bratnia...ktos wie kiedy poe wychodzi na ps4?
Matix...Ta liga to coś pięknego jak zawsze
Micha? ...To jest to o co prosiłem ! :D
Omantis...Dobre intro!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCMR_nAMCppEXZiDZ-HLAeJg