Domowy Survival ciekawostki

Domowy Survival ciekawostki

Historia kanału Domowy Survival zaczyna się w dniu 2010-12-18 13:11:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 250 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7806803 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 45728 użytkowników.

Wszystko jest przejściowe!Wszystko jest przejściowe i kiedyś się skończy. Zapas żywności i paliwa do agregatu. Ale także kłopoty i kryzysy. Skoro tak, to po co w ogóle robić te zapasy? Czy nie lepiej nauczyć się przeżyć w lesie? O tym opowiemy na dzisiejszym filmie, odpowiadając na pytanie jednego z Was. Nasz blog: Nasza książka jest zaś do kupienia tutaj: Fanpage: Facebookowa grupa dla fanów: Instagram: Prawdopodobnie najlepszy sklep dla Prepperów w Polsce: ma też swój fanpage: Dotacje w Bitcoin: 18Mk6j2mFcky1vJeiqxrZteEeuhthvRd9 #kryzys #zapasy #survivalWszystko przejściowe!

Najlepsze komentarze:

Arzant ... Mam taką propozycje na filmik a może nawet serie, jak przetrwać w różnych klimatach, takie filmiki w których były by opisane poszczególne regiony (nie koniecznie Polski) i jakie mają zalety pod względem przetrwania, np: czym różni się przetrwanie w terenie górzystym od przetrwania nad morzem, albo tak jako ciekawostkę jak przetrwać w dżungli, taka seria na luzie ;)
Tom1977... Sposób przetrwania zależy od inteligencji. Pan mówi o sposobach które są powszechnie dostępne w sklepie. Po co szałas, skoro są namioty do dyspozycji. O prąd elektryczny też można się postarać, i to ten długoterminowy - prądnica na magnesach trwałych zastosowana w różnych kombinacjach, np. przy zastosowaniu stelaża, koła zamachowego, silnika elektrycznego, paska klinowego, są już takie kombinacje prezentowane na YT pod nazwą free energy. Np. alternator samochodowy napędzany siłą mięśni przy użyciu roweru i paska klinowego. Przy samochodzie też można kombinować żeby zainstalować tam silnik elektryczny i napędzać go tym rozwiązaniem wymienionym powyżej, co prawda samochód będzie się toczył powoli, ale zawsze do przodu. Da się zrobić rozwiązanie wystarczające na całe życie, wymaga jednak wysiłku. Pozdro.
Kane 75... Już pisałem... dobrze gada, polać mu ?
Mm K... Jak "mowie tu o wojnie lub apokalipsie itp." to absolutnie nie powinno sie planowac na pozostanie i przetrwanie w Europie.
SZUKAJ?... W Warszawie w czasie okupacji większość ludzi miała ogródki działkowe.
Lucjan ... Witam mocno pozdrawiam łapka w górę
radiotv... SIEMA KRZYSIU:)
Adriam ... Nie da sie w naszych warunkach byc samowystarczalnym? A Pan Adofl Kudliński? Wydaje mi sie ze ma wszystko czego potrzebuje zeby zyc bez pomocy swiata zewnetrznego. Nawet juz "schron" dla ludzi ze swojej okolicy zrobil :D
chaco p... jak przygotować się na ewentualne bombardowanie ,PS mieszkam przy lotnisku wojskowym
Mariusz... Fajna kurtka
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtgwI4OVMGw_deAYE7pqcww