wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2395 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 110984536 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 239384 użytkowników.

Marsz Niepodległości kontra mafia VAT! Państwo z dykty, czyli...Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Autor fot. Katarzyna Czerwińska (Wikipedia)Marsz Niepodległości kontra mafia Państwo dykty, czyli Polin natarciu Grajkowski Rola!

Najlepsze komentarze:

jan kow... Bojówki Antify zostały założone na rozkaz Stalina.
jan kow... Polska policja płaci 5000 zł za spalenie flagi unijnej.
mariusz... Panie Rafale nie zartujmy.Sluzby dzialaja w kazdej dzieidzinie zycia spolecznego i kulturalnego w naszym kraju.Sami panstwo o tym mowicie czesto w kazdej audycji.J dziwnym by bylo gdyby sie nie pojawili u Panstwa.Jezeli juz tego nie zrobili.A odnosnie komisji do spraw vat-u,jezeli komisja,nie wezwie na swiadkow przedstawicieli sluzb zapewniam Panstwa,daremny jest jej trud.Z kad inad doskonale wiemy(po komisji d/s amber gold),ze zaden przedstawiciel sluzb nie zostanie wezwany przez ta namiastke komisji ,ktora ma wyjasnic ta sprawe.Te komisje sa tylko proba zamydlenia oczu,ze Panstwo cos robi.Z drugiej strony wiadomo,ze zycie rodzin czlonkow komisji jest dla nich najwazniejsze,A jezeli ktos z czlonkow komisji sie zagalopuje to szybko sie dowie,jak dziala seryjny samobojca i moze ulec smiertelnemu zderzeniu z ciezarowka przewozaca zwir..
Tomasz ... Jak nie ma zaufania jak nie ma uczciwości i prawdy to się nic nie zbuduje albo się zbuduje na kilka kilkasnasce i kilkadziesiąt i nic wiecej lat !!! Żal mi tych którzy tak krótko patrzą czyli tylko JA i nic więcej!!!!!
mariusz... Panie Rafale nie zartujmy.Sluzby dzialaja w kazdej dzieidzinie zycia spolecznego i kulturalnego zycia w naszym kraju.Sami panstwo o tym mowicie czesto w kazdej audycji.J dziwnym by bylo gdyby sie nie pojawili u Panstwa.Jezeli juz tego nie zrobili.A odnosnie komisji do spraw vat-u,jezeli komisja,nie wezwie na swiadkow przedstawicieli sluzb zapewniam Panstwa,daremny jest jej trud.Z kad inad doskonale wiemy(po komisji d/s amber gold),ze zaden przedstawiciel sluzb nie zostanie wezwany przez ta namiastke komisji ,ktora ma wyjasnic ta sprawe.Te komisje sa tylko proba zamydlenia oczu,ze Panstwo cos robi.Z drugiej strony wiadomo,ze zycie rodzin czlonkow komisji jest dla nich najwazniejsze,A jezeli ktos z czlonkow komisji sie zagalopuje to szybko sie dowie,jak dziala seryjny samobojca i moze ulec smiertelnemu zderzeniu z ciezarowka przewozaca zwir..
Piotr W... Zauważyliście, że jakby mniej komentujących ? Od wczoraj tak jakoś. To samo z Mediami Narodowymi.
Alina S... cóż to ludzie (ludzie?) zrobią za kasę
Alina S... Czemu my Polacy dajemy tak się zastraszyć tym ( jak to mówi Pan Potocki) parchom? dziwiłam się,że to za mocne, ale ma rację!
SZOK!
Leszek ... tak czy inaczej dumy przedstawiciel Dumnego Nardu Ludobójców.
Leszek ... pan Eberhard to może wnuczek ssmana?
Kosmopo... Kolejny materiał żeby tylko wypchać ramówkę
, WRealu24 się kończy, jedyne co go trzyma to Karoń, ale w końcu nie będzie mu się chciało przychodzić bo ma chore nogi
Anna An... Izraelsko-brukselscy misjonarze z POPiS-u zainicjowali nam bałwochwalczy i zwyrodnieniowy świat, abyśmy tak jak i oni stali się sodomitami, ale przecież wiele owiec Bożych nie ma zamiaru ich słuchać tylko Pana naszego, który przemawia do nas za pomocą Pisma Świętego.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ