NOMAD i KAID w RAINBOW SIX SIEGE! Nowi Operatorzy!


NOMAD i KAID w RAINBOW SIX SIEGE! Nowi Operatorzy! W dzisiejszym materiale zapraszam Was na szybką dawkę informacje na temat nowych operatorów w Rainbow Six Siege, którzy trafią do gry wraz z nowym Sezonem Wind Bastion. Miłego oglądania, czołem! #r6s #rainbowsix #fps Instagram Fanpejdż Live Na czym gram? Sprawdź tutaj Słuchawki HyperX Cloud Alpha Klawiatura HyperX Alloy Elite RGB Mysz Pulsefire Surge Podkładka HyperX Fury XL ◘◘◘◘◘◘ Informacje, które mogą Ci się przydać :) ◘◘◘◘◘◘ ►► Pamiętaj, że Twoje komentarze, oceny i aktywność na kanale napędza mój rozwój :) Wielkie dzięki! ►► SUB www.youtube.com/KromkaChleba90 Bądź na bieżąco z filmami i tym jak rozwija się mój kanał :)NOMAD RAINBOW SIEGE! Operatorzy!

Najlepsze komentarze:

Saracen... Quality film only on Jakub 'Kromka' Górka channel
Supreme... Ta atakująca wygląda jak siostra valkyri.
Qwerty ... ej kromka mam pytanie do cb. czy po każdym odcinku zmieniasz nicki aby ludzie cię nie denerwowali zaproszeniami do znajomych ?
AroN No... I to jest dlaczego r6 umiera dla mnie , nomad kobieta z pociskami o rezultatach wyjętych ze spider-men'a z ps4 ale ok druga przyczyna kaid. Ambitna idea i tak Thatcher jest na każdy gadżet op pff
Ide zwalić se na hentai HS DxD takie życie
Muchaho... Jaki to operator którym grasz Walkiria???
Dibonk... Oj kromuś jak zawsze quality materiał :3
Wiktor ... Kromka, robisz świetne filmy, rób je dalej ;) Uwielbiam oglądać twoje materiały, pozdrawiam! :)
CraysGo... Na jakim kanale twitch i kiedy będzie można dostać za oglądanie zawieszki na broń ?
Pawe? ?... Od jakiegoś czasu widać żę pomysłów nie mają. Robią połączenia starych operatorow albo ulpeszają podstawowych wypsuzczajac jako nowy... Zofia = ulepszona ash, ying= fuze ale z flashami, ulepszona hibana=maverick itp itd dużo by wymieniać. Nie ogarniam czy tak cięzko dodać jakieś nowe elementy do map a nie gra opiera się na wzmacnianiu ścian i pułapkach?
PALKO... Niedługo w tej grze będzie magia
Mam Pad... Nerf mavericka. Pls To oppppp gówno
Mam Pad... Widać że kończą im się pomysły. Ela i bandit?? chyba ich już pojebało. I ten zjebany maverick opppp . Zwłaszcza na faweli. Ta gra robi się coraz gorsza
Sonic24... Rzeczywiście Ela i bandit jeszcze tylko skorpion I operator idealny
Reach f... Czyli gdy zabijesz Kaida Fuzem to usuniesz kebaba?Nie odbierajcie tego jako żartu rasistowskiego :D
damianx... Zbieramy hajsy panowie
adamdra... Cacuszko film jak zawsze :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCS6BwVOcZhT6YNcVC3Y0xig