Zuzia Arbuzia ciekawostki

Zuzia Arbuzia ciekawostki

Historia kanału Zuzia Arbuzia zaczyna się w dniu 2012-08-03 14:30:29.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 228 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7070584 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 51641 użytkowników.

WYRZUCONA ZE SZKOŁY PRZEZ MAKIJAŻ



I WILL NOT BE DELETED!!!!! W zeszłym roku z powodu beauty hejtu z mediów społecznościowych zostało usuniętych 115 milionów zdjęć. Zapraszam was na mój nowy profil w aplikacji TikTok, znajdziecie tam filmy, których nie wstawiam na YouTube! nazwa: arbuzekzuzek Rozwiń Arbuzy, nie zapomnijcie o łapcę w górę! Chodźcie też na mojego insta (link w opisie), oddaje serduszka TIKTOK: ARBUZEKZUZEK INSTA: ARBUZEKZUZEK GRUPA: e mail: WYRZUCONA SZKOŁY PRZEZ MAKIJAŻ

Najlepsze komentarze:

Larysa... Trafne słowa ?
Niekonstruktywny krytyk to tchórz. Nie warto się takimi przejmować.
Koproli... Walka z upiększaniem się to zdecydowanie za mało, powinniśmy też piętnować ludzi, którzy się myją. W naturze człowiek był spocony i umazany kupą!
Sandra ... Ja niestety bardzo boję się opini nauczycieli w szkole. Tak nie powinno być zdecydowane. Po co te nagle zakazy? Po co oceniac kogoś po tym, że ma mocny makijaz? To że nosze czerwona szminke oznacza, że jestem panią lekkich obyczajow? Tak przynajmniej jest w opni mojego ojca. To bardzo bolesne, wiem, ze rodzice sa z zupełnie innego pokolenia i raczej nic z tym nie zrobisz, ale dlaczego żyjemy w XXI wieku j wciaz nowe pokolenia tak ostro do siebie nawzajem podchodzą? Ludzie powinnismy szukac innych wartosci w ludziach niż tylko jak wygladaja!
Julia C... Jesteś cudowna ❤️
zahebis... Jestes świetna naprawde. Badz kim jestes rob to co robisz i nie zmieniaj sie kochana?
zu?a_ 2... Bardzo ładnie ci w warkoczykach ?
Madziun... Mam 11 lat i chodzę do szóstej klasy i w piątej klasie RAZ się pomalowałam podkładem, pudrem i pomalowałam rzęsy i mojej pani to przeszkadzało i kazała mi to zmyć. Do tej pory nie rozumiem czemu makijaż u dzieci zarówno u dorosłych jest tak bardzo hejtowany. Bardzo lubię się malować i moja mama to akceptuje nawet czasami ją pomaluje tylko że nie pozwala mi się malować do szkoły. Ale nie rozumiem tego co makijaż wnosi do nauki i chyba jak utrzymuje kontakt wzrokowy z daną osobą to chyba lepiej jest jak ta osoba ma ładnie zrobiony makijaż i wygląda ładnie a nie jest nie zadbana widać jej pryszcze nie widać jej rzęs prawda?
zuzanna... Co to za szminka? :)
Shinjir... Mam kolorowe włosy, na początku nauczyciele interesowali się, coś tam podchodzili, pytali się o nie, a potem jak zobaczyli, że nic z nimi nie mam zamiaru zrobić, w końcu odpuścili xD

Pewnego dnia, pani dyrektor do mnie podeszła i powiedziała, że mam fajne włosy, więc naprawdę mam szczęście :D
Rouzi... Hejo kocham cie
Mary Ma... Ja cie kocham, jaką jesteś, bo jesteś sobą ??
Angelik... Kto przed 5wys
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCB4ZDEjVM1d21yO9uMGP3_A