Wielki Buk ciekawostki

Wielki Buk ciekawostki

Historia kanału Wielki Buk zaczyna się w dniu 2014-12-15 13:41:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1218 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3497706 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21400 użytkowników.

Moje córki krowy i Porozmawiaj ze mną Kinga Dębska | między...


Piękne obyczajówki, które poruszą Wasze serducha! „Moje córki krowy” i „Porozmawiaj ze mną”, bez cukru i bez pudru rozważają o tym, co w życiu najważniejsze.❤ Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Instagram: Snapchat: @wielkibuk Muzyka: "Inner Soul" Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób zapytaj. Film powstał we współpracy z Wydawnictwem Świat Książki.

Najlepsze komentarze:

Joanna ... Zainteresowały mnie MOJE CÓRKI KROWY tytułem bo jak można nazywać córki krowami ? Po przeczytaniu zrozumiałam wszystko tylko byłam zła na Kingę Dębską że napisała tak piękną książkę na tak niewielu stronach i co dalej z tym ojcem a tutaj niespodzianka bo jest druga książka więc będę buszować po bibliotekach i atakować bibliotekarzy o nią ;-)
Maria K... Moje córki krowy czytałam. Podzielam twoje zdanie to jest dobra obyczajówka. Życie jest bardzo złożone i każdy ma swój punkt widzenia. Muszę obejrzeć film no i przeczytać Porozmawiaj ze mną.
imafish... Nie do końca chyba książka w moim stylu (aż tak nie przepadam za obyczajówkami), ale opowiadasz o niej tak, że chyba spróbuję obejrzeć film przynajmniej jak będzie leciał. :)
Dominik... Już jakiś czas temu czytałam "Moje córki krowy", oglądałam też film, który uważam za jeden z najlepszych polskich komediodramatów. Rzeczywiście jest to bardzo dobra powieść obyczajowa, zgadzam się z Tobą w 100%. Bardzo prawdziwa. Dialogi są bardzo autentyczne, sprawiają wrażenie jakby podsłuchiwało się rozmowy znajomych, sąsiadów, niejeden z nas słyszał też pewnie takie rozmowy w swojej rodzinie:) Książka porusza problemy, które tak naprawdę mogą zdarzyć się każdemu. Również się wzruszyłam:) Nie wiedziałam nawet o kolejnej powieści "Porozmawiaj ze mną", teraz będę polować! Bardzo fajny filmik, poproszę więcej obyczajówek na kanale! :)))
aangena... Nie wiem gdzie jesteś, ale ta haftowana poduszka jest piękna???.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0LOp1CZs8rw