Najprostsza szydełkowa CHUSTA dla początkujących!

Jak zrobić chustę na szydełku? I to tak, aby poradził sobie nawet początkujący? Wbrew pozorom chusta jest bardzo prosta i składa się z trzech motywów, które można dowolnie miksować. W tym tutorialu pokażę Wam jak ją szydełkować od początku do końca! Film powstał we współpracy ze sklepem i włóczka właśnie stamtąd pochodzi ;) LINK DO MATERIAŁÓW: c,2236.html ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ Pamiętaj o oznaczaniu prac: @Qrkoko #Qrkoko #KursQrkoko ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Subskrybuj kanał ➤ ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Zobacz wszystkie filmy z kursu szydełkowania! ➤ Jak zrobić dynię na szydełku? ➤ Jak zrobić półsłupki i czym jest Magic Ring? ➤ Jak zrobić słupki? ➤ Podstawy szydełkowania szybkie przypomnienie! ➤ A może lubisz przerabiać ubrania? Ozdabiamy rajstopy koralikami! ➤ Przerabiamy koszulkę na plecak! ➤ Zobacz wszystkie filmy DIY ➤ Mam też filmy o robieniu biżuterii: Kurs robienia biżuterii od podstaw ➤ ~~~~~~~~~~~~~~ ZNAJDZIESZ MNIE NA: Facebook: Instagram: Blog: Najprostsza szydełkowa CHUSTA początkujących!


Najlepsze komentarze:

?ar?ok ... aleŻŻŻ chustka pikna!!! :D
Wiesia ... Jesteś mega zdolna.Lubie ciebie oglądać :) moje zdolność zatrzymały sie na bransoletkach szydełkowa koralikowych i stanęły w miejscu
Zaczaro... Piękna?
Klaudia... Jesteś bardzo zdolna osoba, świetnie tlumaczysz i super wyglądasz w tym filmiku. Chusta super, chyba jednak się skuszę i też sobie jakąś zrobię:) pozdrawiam. A i na końcu to był bażant;)
Madre63... I really wanted to learn this pattern, but since It’s not in english and no subtitles plus the fast forward, I got lost. I love the shawl though.
Agniesz... Świetny filmik, muszę przyznać że promocja mnie złamała i także włóczkę zamówiłam <3
DIY moj... ???
Justyna... Szydełko na długie jesienny wieczory to bardzo dobry pomysł :) W dodatku w taki łatwy i przyjemny sposób. :)
Joanna ... Więcej szydełka, może spódnica lub sukienka roz . 40
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHmpnU5KxHs_RAoGc-N2wOQ