wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2395 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 110984536 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 239384 użytkowników.

Wybaczamy wam! Przyłączcie się! Piękny gest Polonii USA do rządu...Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Wybaczamy Przyłączcie się! Piękny Polonii rządu Gazety Polskiej!

Najlepsze komentarze:

kriswol...Dlaczego nie ma Witka!
Arkadiu...Ktoś ciekawie zauważył, że pomnik to byla ściema żeby przykryć aferkę ze słynną żydowską ustawą reprywatyzacyjną. Tak naprawdę to nikt nie chciał pomnika ruszyć. Większość prowokację łyknęła.
Mia...Marsz był piekny(!), ale teraz juz chyba wszyscy powiedzieli wszystko na temat marszu.
Czas na informacje o akcie migracyjnym, który ma być podpisany 11./12. grudnia w Marakeszu. Powiedzcie nam wreszcie, co zawiera ten dokument, który nasz rząd moze podpisze przecież juz tak nie długo..
Wiolett...Marsz byl przepiekny.Morze czerwonych flag i race??????
renne k...wiekszosc ludzi NADAL nie pojmuje, ze to co sie obecnie dzieje na swiecie jest czyms ,co z jednej strony nie mialo precedensu ( przypadku) w przeszlosci, a z drugiej strony bylo wiele mini -przypadkow, na mniejsza skale, owego zamiaru w dziejach historii ludzkosci. Chodzi o PODBOJ swiata, o kontrole CALEGO swiata, o wladze absolutna nad CALYM swiatem , o utworzenie JEDNEGO globalnego tzw . Porzadku Swiata . Porzadku SATANISTYCZNEGO , opartego na buncie przeciw Bogu i przeciw Jego prawom. ' Porzadku', ktory ma sie opierac na tym , ze jakas mala, wybrana grupka wysoko postawionych judeo-masonow, aka szatanistow, ma sprawowac ABSOLUTNA , totalna , calkowita kontrole nad calym swiatem.
Do tego tez zmierzaja WSZYSTKIE dzialania poszczegolnych wielkich i lokalnych moznowladcow i podlegych im tubylczych kacykow. I te ich symboliczne masonskie uciski, wymieniane z usmiechami i dlugim spojrzeniem prosta w swinskie oczka . I ta cala inna ichnia symbolika, kolorystyczna, znakowa, z gestami , i licho wie czym jeszcze.
Tak, brac judeo-masonska czuje, ona wie, ze ma sile, ze ma kase, media, etc. ze ma znaczna, kolosalna przewage na tym licznym, znacznie liczniejszym od nich motlochem .
Ale ten motloch jest ,skutecznie zreszta, codziennie OGLUPIANY DO CNA medialno-wizualno-rozrywkowo, konsumpcyjnym SMIECIEM . Jest podzielony, napuszczany na siebie nawzajem, poszatkowany ideowo do miazge, skundlony, naiwny, wystraszony, zaszczuty prawnie i podatkowo. Motloch, albo walczy rozpaczliwe o w miare godne przetrwanie, albo totalnie wszystko olewa i ma wszystko gdzies.
CALA OBECNA STRUKTURA prawno- finansowo-ekonomiczno-spoleczno-religijno-kulturowa probuje nas , kiedys chrzescijanska cywilizacje , wyniszczyc, zdegenerowac, upodlic , wymielic na nicosc , w tym globalnym tyglu, opartym nawet nie na ateistycznych zasadach, ale wrecz na satanistycznych. ( tak w zasadzie to jedno i to samo).
To jest potezna walka z CALA ludnoscia swiata, a duchowo steruja tym Moce z samego PIEKLA rodem. Moce, ktore od poczatku stworzenia czlowieka konspirowaly jakby tu go wyniszczyc.
I te Moce znalazly swoich chetnych pomagierow, wspolpracownikow w judeo-masonach ,ktorzy ,w zamian za potezna wladze i bogactwo tu na ziemi, , oddali im caly swoj zywot, lacznie z niesmiertelna dusza.
Judeo-masoni to zwykli sludzy, niewolnicy diabla i do niego oni tez pojda, wroca.
Poki co ,czynia wiele szkody na ziemi. Pan Bog dopuscli do tego, bo ludzie od NIEGO dobrowolnie odeszli na masowa skale. Znudzili sie prawami Bozymi, wiec teraz poczuja smak szatanskich praw, i zycia w swiecie wedlug nich stworzonym.
Bestia byla i jest z nami. Wielu niewinnych ludzi na przestrzeni dziejow ,na wlasnej skorze, doswiadczylo okrutnego dzialania Bestii . Ilu milionow mlodych niewinnych ludzi stalo sie nawozem historii tylko w XX wieku??
ZAWSZE i wszedzie znajdowali sie ludzie chetni oddac poklon Bestii, w zamian za pare swiatowych swiecidelek i za WLADZE. W tej chwili te slugusy Bestii sie polaczyli i razem , reka w reke, uscisk w uscisk dzialaja planowo i zorganizowanie ku naszej zgubie . Czasy przyjada jeszcze straszniejsze ,bo to, co teraz, to dopiero marne poczatki.
Zostajemy SAMI . Struktury panstwowe obracaja sie PRZECIW nam, przejete przez wspolpracownikow Bestii dzialaja celowo na nasza zgube. Ale mimo tego, wbrew temu, dlatego tez, MUSIMY trzymac sie Boga w Trojcy Jedynego, bo bycie z NIM gwarantuje nam, ze nie trafimy na wiecznosc w objecia Bestii,.. A TO dopiero bylaby prawdziwa Tragedia. Odmawiajmy rozaniec codziennie. To jest w tej chwiili najbardziej skuteczna bron, ktora chroni nasza niesmiertelna dusze . ".. Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą.."
Mariuss...Aż się zdziwiłem że nie zakłucał TVN i nie zrobił żadnych prowokacji!!!!
G?os z ...Polonia amerykańsk uhonorowała 100 lecie niepodległości mszą oraz występami artystycznymi
Anna An...Trolle, którzy na kanale wRealu24.pl widzą mądre tematy czy też komentarze, których nie byliby zdolni sami napisać i nie mając też żadnych argumentów na tak trafne wypowiedzi niejednokrotnie dostają “ białej gorączki ”, i tą swoją wewnętrzną pustkę nad pustkami wyładowują za pomocą plugawych bełkotów czyli wpisów naładowanych wulgaryzmami, ale trzeba okazać im wiele serca i wyrozumiałości w tej ich zmysłowości.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ