Telewizja Republika Dzisiaj Informacje TV Republika 15.11.2018

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!Telewizja Republika Dzisiaj Informacje Republika 15.11.2018


Najlepsze komentarze:

Mata Ha... Glinski jak zwykle łże.
TheAand... Loza dobrej zmiany ma dobre emocje w sprawie Marszu Niepodleglosci, ktory rzekomo zorganizowala. Nie zorganizowala a przylaczyla sie do Marszu zorganizowanego przez Oboz Narodowo-Radykalny, Czy Pis wie ile wysilku i czasu kosztowalo rpzplanowanie tego Marszu?? 6 miesiecy i tylko 300 tys zl zebranych od obywateli. PiS to zgnila juz organizacja partyjna, ktora jak syjonistyczni zydzi klamia i manipuluja w zywe oczy. Mowia w zaparte, ze biale to czarne i na odwrot.
Elzbiet... NASZYCH OBYWATELI????????????????kim jesteście WY ?????????a kim wasi obywatele ?????????Panie ministrze ?????????polskojęzyczny ??????????ja też posługuję się Polskim językiem ,i nie rozróżniam ,NASZYCH OBYWATELI .
Elzbiet... Czy PIS wyjaśnił AMBERD -GOLD????czy Prywatyzację w Warszawie ???czy skoki Wołomin ???czy FOZZ też tak będzie wyjaśniony jak Amberd Gold ?????
Elzbiet... POPIS -działa ,musiał POsprzątać ,POtem weszła CBA ,tak jakoś się nie udało POsprzątać afery Getbanku .SZKODA a był taki ładny .
Pawel S... 40 tys?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw