NIEWIARYGODNE! Julia Pitera sięgnęła dna. Stanęła w obronie...

Europosłanka PO Julia Pitera stwierdziła w trakcie debaty w Parlamencie Europejskim, że podnoszenie sprawy #Jugendamt przypomina „histerię antyszczepionkową”. Jej zdaniem podważa to „wzajemne zaufanie w ramach wspólnoty europejskiej”.NIEWIARYGODNE! Julia Pitera sięgnęła Stanęła obronie niemieckich Jugendamtów!


Najlepsze komentarze:

Bozena ... PAN KARMI, A WIEC S..KA SZCZEKA, dokładnie.
Bozena ... PAN KARMI, A WIEC SUKA SZCZEKA tyle w temacie.
Tupac A... To zło wcielone z tej baby.
KS... Śmierć zdrajcom!!!!
KS... W Hiszpanii i Szkocji przegłosowane wprowadzenie gender lgtb i sexedukatorzy od przedszkola!!!!!!
John Wa... Jak nisko Polak musi upaść b
Thorner... Kanalia
Jake Pa... Pozostaje mieć gorącą nadzieje, że piekło to nie jest jedynie bajeczna kraina, w której polski patriota może odetchnąć z ulgą. Jeśli istnieje życie pozagrobowe, ta panienka idzie w jednym, ściśle określonym kierunku. W takim układzie, nawet jeśli sam tam trafię, to będę miał frajdę po pachy bez potrzeby zmieniania kanałów w telewizorze.
Jake Pa... Pozostaje mieć gorącą nadzieje, że piekło to nie jest jedynie bajeczna kraina, w której polski patriota może odetchnąć z ulgą. Jeśli istnieje życie pozagrobowe, ta panienka idzie w jednym, ściśle określonym kierunku. W takim układzie, nawet jeśli sam tam trafię, to będę miał frajdę po pachy.
Jake Pa... Pozostaje mieć gorącą nadzieje, że piekło to nie propaganda. Jeśli istnieje życie pozagrobowe, ta panienka idzie w jednym, ściśle określonym kierunku. W takim układzie, nawet jeśli sam tam trafię, to będę miał frajdę po pachy.
Wori Bo... Jak to możliwe, że ona używa naszego polskiego języka?! Przecież to ZDRAJCZYNI!
Krzyszt... dno dna i metr szlamu
Stefani... Wystąpienie frau Pitery winno być nagrane i przedstawiane w spotach reklamowych przed wyborami do parlamentu. Wyborcy PO muszą wiedzieć na kogo oddają głos i że są zwolennikami odbierania i germanizacji dzieci polskich rodziców. Wiadomo, polskie dzieci są zdolne i takie blondi. Były już praktyki odbierania dzieci zamojszczyzny, (ale nie tylko) i ich germanizowania. Znamy to.Jak nisko upadła ta kobieta, aby bronić urzędów z taką genezą i konotacją. Przeszła już samą siebie. Tylko ona i wałęsowicz zgodzili się bronić jugendamptów. Że też ziemia polska nosi.
wieszac... Wyjątkowo obrzydliwa żydówka.
BOBSI B... Co to za labadziara paskudna
Quantum... Co za ku.....a!
Elmo Va... dlaczemu POmuniarze wszystko czytaja w EU!pytania,odpowiedzi,riposty.a ic pan w juch!!
Polskie... Dno dna totalnego. Po nich niczego normalnego nie można się spodziewać. Pani Pitera może lepiej by wyjaśniła aferki okresu rządów PO w Polsce
Adminte... Ty prymitywną suko żebyś nie mogła zdechnac.Tego głosu nie mogę znieść. Może ty nie ale twoje bękart będą cierpieć. Paskudna baba- jaga te biedne dzieci bardzo tęsknią a na dodatek trafiają do homo- pedofilów.Idiotko ty poczytaj to się dowiesz że tu chodzi o biznes. Taką jesteś mądra a czytasz z kartki
Ciekawe kto dyktowal
Życzę tobie wszystkiego co najgorsze. Następnym razem szmato nie mów o czymś o czym nie masz pojęcia.
S D... Warto zauważyć że poza Niemcami w obronie stanęli tylko pitera i syn bolka.
Piotr P... Ona przecież pracuje dla Nieniec
Kate Ha... Za przykładanie swojej sprzedajnej łapy i popieranie kradzieży dzieci rodzinom .Spotka tę sukę kara , musi spotkać .Celowo użyłam brzydkiego słowa , bardzo przepraszam ale tak naprawdę cisną mi się o wiele gorsze .
Artur M... Wredna , podla padlina moralna.
Zofia P... Wredne szmacisko
despera... Gdzieś mam czy ona jest z PO czy skądkolwiek bo w normalnym świecie ta pi£da by siedziała w psychiatryku.
m g... Trzeba przed wyborami do parlamentu UE przypomnieć Polakom ta targowicę.kazdego z osobna i jego dokonania . zróbmy wszystko żeby ich już nie oglada
Jadwiga... Co za szmata,
Szkoda słów!
gamer 1... Kto to jest żydówka
Bozenna... Obrzydliwe sprzedajne babsko!
jarek S... Jestem ciekawy czy stara zdzira oddała by swoje wnuki tym bandytom i wysłała je muziolom
Stanisl... Jednym słowem DNO . . . pozdrawiam cały elektorat POpaprancow
Iwona C... Czy tę babę pojechało kim ona jest żeby wydawać taką opinię niech spada na drzewo My jesteśmy Polakami a ona kim jest dla mnie zdrajcą zdrajcą oszołom.!!!!.
Weronik... Szybciej te wybory do euroburdelu bo mam już dość tych zdradzieckich mord. Ciekawe czy byłaby taka zadowolona gdyby zabrali jej syna.
Slawek ... Dlatego trzeba iść do nastepnych wyborów a nie olewam wybory do parlamentu ue zeby takie cos nigdy się tam nie znalazło
Figurx ... co?
Prawico... Posłowie PO sięgnęli dziś dna stając w obronie niemieckich #Jugendamt, które kradną polskie dzieci!

To można porównać do zdrajców „podpisujących volkslisty”.
Jerzy j... strasznie prymitywne myślenie tej baby, argumentacja zerżnięta żywcem z jakiś opracowań, podobnie jak tropiła dorsza za 6,30, jakieś 10 lat temu. Hmm, może by tak załatwić jej fuchę w maglu? By dorobiła a i nowy zawód się przyda po wyborach
tompo19... Pracodawca (Niemcy) placa to najemnik musi mowic co kazali. Nie od dzis wiadomo ze to sa wszystko niemieccy politycy, podajacy sie tylko za Polakow.
Anto n3... Lemingi kiedy wy zmądrzejecie chyba nigdy
Krystyn... Co to za potwór z tej kobiety. I dzieci mają być odebrane w nocy rodzicom bo tak ma być. Gadzina, podła gadzina.
Polski ... Brzydko się Pani starzeje Pani Pitera.
Smutne ...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg