Chmury chemiczne nad Europą zdjęcia z samolotu lini Amsterdam...

Seria zdjęć z samolotu lini KLM lotu z 27 kwietnia 2017 rna trasie Amsterdam Wrocław zrobiona przez Janusza Zagórskiego. Poruszające widoki chemtrails i sztucznych chmur nad europejskim niebem.Chmury chemiczne Europą zdjęcia samolotu Amsterdam Wrocław


Najlepsze komentarze:

Miros?a... Oby zło, które czynią wróciło do nich wielokrotnie silniejsze
Jaro Ko... Rozmawiałem ostatnio ze znajomym z pracy na temat smug kondensacyjnych i tego gówna ,które rozsiewają. A on sie tylko zaśmiał i powiedział, że to normalne smugi z samolotu. Ręce opadają.
Jaro Ko... SKURWESYNY JEBANE.
Wrona77... Nie chce nikomu psuć zabawy, bo niemam dowodów że jest tak lub tak. Ale było to lata przed tą teorią miałem taką zabawę jako dziecko obserwowałem niebo przeplatające samoloty oraz smugi które pozostawiały liczyłem czas jak długa są widoczne i owszem cześć znikała szybciutko ale jakaś cześć potrafiła się utrzymywać bardzo długo i czasami przechodziła w chmurę można było odnieść wrażenie. Wiec albo trują nas bardzo długo albo jest uzależnione od różnych czynników innych.
Greg Dy... Czyli standardowe paliwo lotnicze ma dodatki aluminium itd? Inaczej nie wiedział bym technicznych możliwości żeby to przeprowadzać.
Jan Now... Aplikacja flight radar pokazuje wszystkie samoloty nad nami, a kiedy widzialam jak rozpyla...to radar pokazal zero samolotow w niebie.
Pawe? W... Wyśledźmy skąd oni startuja? Ludzie mieszkający niedaleko wojskowych lotnisk powinni zwrócić uwagę na ilość startów i lądowań ? Gdzieś muszą się "uzupełniać"
Pawe? B... Najrozsądniej byłoby udowodnić z czego skłądają się te opary. Zrobić zrzute na balon, który zebrał by próbki, poddać je badaniom, udokumentować i wyniki opublikować. Inaczej nikt nigdy nie uwierzy. Dowody Panie Januszu ;)
iron405... Ludobójstwo trwa.
koliber... poprawka: ten proceder ma miejsce całodobowo (poza kilkoma dniami w roku), w nocy tez sypią strasznie; to sie dzieje od lat - piszę to w oparciu o własna obserwację; czesciwo zapisaną (mam zdjęcia z wielu lat)
Evita K... STOP CHEMTRAILS!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw