Jakich reform Polska potrzebuje? spotkanie Stanisława...

Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Jakich reform Polska potrzebuje? spotkanie Stanisława Michalkiewicza w Terespolu, 04.11.2018 r. Po wykładzie odbyła się zwyczajowa dyskusja z publicznością spotkania nad współczesnymi tematami polityczno społecznymi. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Jakich reform Polska potrzebuje? spotkanie Stanisława Michalkiewicza Terespolu, 04.11.2018


Najlepsze komentarze:

TheCrx4... 56:15 -57:35 jeszcze należało by wziąć pod uwagę postęp technologiczny, przecież teraz nie uświadczymy maszyny do pisania w urzędzie i na liczydłach nikt nie liczy :>
Anna An... Polityczni siepacze z Unii Europejskiej wraz z naszym zniewolonym rządem i totalną opozycją żyjący w chorej rzeczywistości niewygodne indywidualności sprowadzają do zera takim jakim jest np, wielki patriota Polski Pan Stanisław Michalkiewicz , aby tylko panowało bezkrólewie oparte o “postęp" aborcyjny i genderowski.
Bart?om... Dziękuję za bardzo dobry materiał. Każda pora jest dobra na p. red Stanisława Michalkiewicza. Pozdrawiam;
asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Marcin ... ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w