DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2765 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13729162 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 39065 użytkowników.

POLSKA SIŁA! 25TP KSUST II World of TanksDziś mam dla Was pierwszy odcinek z polskiego czołgu V tieru. Po niezbyt przyjemnej grze na tierze IV przychodzi ukojenie i bardzo przyjemny pojazd. Zapraszam na film. ZOSTAŃ MOIM PATRONEM I WESPRZYJ MNIE JEŚLI MASZ OCHOTĘ Inne formy wsparcia Moje streamy Facebook Chcesz wysłać powtórkę? NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WoT ( i nie tylko) POLSKA SIŁA! KSUST World Tanks

Najlepsze komentarze:

MARIUSZ... Witam. Robisz chyba najlepsze opisy czołgów, nazwał bym je kompletnymi i fajny pomysł z tą Polską 100 i M. Fajny wstęp popieram i się zgadzam :) . Mam tylko jedną prośbę. Czasem jesteś w bitwie w sytuacji w której potrzebujesz podjąć ważną decyzję (np. czy jechać po artę czy pomóc sojusznikom). Proszę cię zatrzymaj w tym momencie bitwę (i tak komentujesz nagraną) bo wiele szczegółów ucieka np. przełączanie na ,,burzaka" przeciwko IS 2. Ostatni strzał genialny pomysł i efekt :) . Czekam na następne.
MsPeryk... Może mi ktoś wyjaśnić jedną rzecz - tak jak Dedu robię Mki na Polakach i jestem na 45TP - jeszcze wczoraj robiłem wyniki po ponad 1100 expa i to zazwyczaj była druga lub pierwsza klasa - najlepszy wynik 1208expa 1klasa. Dzisiaj rozegrałem bitwę na remis zdobyłem zaledwie 884 expa i dostałem Mkę. Wiem, że liczy się z ostatnich dwóch tygodni średnia, ale chyba nie mogła, aż tak spaść w ciągu jednego dnia?
TakeMe... Ja do 8 za freeexpa, ale każdym zagrałem parę bitew, 4,5,7 jak dla mnie najgorsze
Pawe? l... Fajnie pooglądać i posłuchać o pojazdach niższych poziomów tym bardziej że przeszedłem je do 7 z wolnego expa.
THE Puc... Se zarobił to se ma ,a z tą kradzieżą to i tak wszyscy wiemy że to grzechu ci golda kupuje za nabijanie stat na jego koncie
Super materiał!
Kaktus ... Witam lubię w niego walić babokiem zawsze prawie wchodzi za full :) .
monteus... Na stockowym karabinku to se można popyrkać a nie poszczelać, ale topowe działo już jest całkiem przyjemne ;) I nawet udało mi się eMke na nim wbić, co obecnie dla mnie jest sporym osiągnięciem w Wocie :P
Przemys... Fajna piątka:)
Kuba Wy... Jade IS na topce dojezdzam 5 a za soba slysze magazynek TRYTY! TRYTY!
Patrze za siebie a tam 25TP brzdąka swoim stokowym dzialkiem.
Kuba Wy... Nie jestem w temacie. Jakiś challenge robisz?
MsPeryk... tak patrzę na ten czołg i intryguje mnie jedna rzecz - załoga dowódca celowniczy kierowca ładowniczy... którzy z nich obsługują te dwa małe KMy? Kierowca odpada - ma swój wizjer po środku
Dowódca, celowniczy i ładowniczy - jakimś cudem muszą znaleźć się pod główną wieżą.
Wiem to WoT i się czepiam, ale Ci geniusze z jakiegoś powodu zmieniali radiooperatora na ładowniczego (tak dla kasy głąbie), a poza tym w takich amerykańskich Shermanach i PZIV załoga trzyma się realiów choć nie ma takiej potrzeby.
Adam Ty... Witam
Jest Jari dopełni wspomnień brakuje Maziego bardzo fajny sentymentalny odcinek ;)
WestCom... No no wepchaj więcej tych reklam xD
Jamjest... Zacząłem właśnie po 8 k bitew robić misje Arta na stuga i powiem szczerze że w polskie maszyny wchodzi pięknie cóż poradzić pozdrawiam.
Piotrek... Nie lepiej dać optyke? I tak będziesz miał maksymalny zasięg spota , jeśli się mylę to przeproszam ale tak mi się jakoś zdaje,.
Krzyszt... Podziwiam Twoje dobre serce, cierpliwość Dedu. Może minąłeś się z powołaniem- jakiś nauczyciel w szkole specjalnej, albo coś w tym stylu... Jak zwykle miło posłuchać i pooglądać bitewki, dzięki i miłego dnia :)
Praise ... DEDu ja nigdy nie przewijam opisu pojazdu w garażu. Po prostu lubię słuchać twojego gadania :)
Kobra 7... Dedu nie tłumacz się i tak wszyscy wiedzą że nabijasz staty na niskich tierach :) A tak na poważnie to pojazd bardzo przyjemny jak dla mnie .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCboNcwwHdX9aESZspg_Bqqg