Ada Gada ciekawostki

Ada Gada ciekawostki

Historia kanału Ada Gada zaczyna się w dniu 2015-06-21 18:45:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 525 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3708676 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 15521 użytkowników.

VLOG DOMOWYNie zapomnij zostawić kciuka w górę, jeśli filmik Ci się spodobał. Jeśli kanał wydał Ci się interesujący, subskrybuj koniecznie! :) KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY: Zapraszam też do śledzenia mojego Facebooka i Instagrama: DOMOWY

Najlepsze komentarze:

Aga__ m... Najważniejsze to starać się dbać o ekologię a przede wszystkim dawać swoją postawą przykład naszym dzieciom. Chlebek taki to tylko z samym maselkiem. Pycha ? ?
Dominik... Hej, nie wyobrażam sobie życia bez mięsa, przy mojej chorobie autoimmunologicznej na warzywach i owocach, miałabym masę niedoborów oraz ze względu na ich charakter ciężkostrawny, trudno byłoby mi funkcjonować. Mój mąż prowadząc bardzo aktywny tryb życia, uprawia Crossfit, chyba by zmienił żonę jeśli serwowałabym mu wege jedzonko. W mięsie i rybach siła. Warzywa i owoce to dla nas dodatek do posiłków a gdy mam zaostrzenie nie jem ich wcale. Co do reklamówek, korzystam z shopperów, są wygodne i pojemne ale warzywa i owoce tylko w worki foliowe ze względu na higienę, w koszykach jest masa bakterii. Fajnie jednak, że jasno i klarownie wyrażasz swoje zdanie, szanujmy je. Serdecznie pozdrawiam. P. S. Polski chleb najlepszy.
Anna G... Bardzo rzadko biorę reklamówki w sklepie, zazwyczaj mam swoją siatkę, właśnie z tych płóciennych - są bardzo poręczne, jedna mi służy już dobrych kilka miesięcy.
Co do H&M - pamiętam, że ostatnio wymieniałam towar bodajże w Bershce i mimo że miałam już reklamówkę po nim, dostałam drugą na nowy zakup. A potem gromadzi się takich milion i weź coś z tym zrób człowieku...
Paulina... Ja czekam aż np.Lidl wejdzie z tym swoim pomysłem zwrotnych butelek i puszek jak w Niemczech...fajnie by było?✌
Kasia R... Osobiście tez staram się dbać o środowisko w miarę możliwości ale co do "nieekologicznej produkcji mięsa", to tak zwany łańcuch pokarmowy. Nie popadajmy w skrajności.
Necia A... Jeżeli chodzi o ekologię, to też robię co mogę. We Lwowie, gdzie obecnie mieszkam nie ma segregacji odpadów. Jest za to wielu ubogich, którzy zbierają papier, czy szkło do skupu. Zbieram te rzeczy, gdy zbierze się tego trochę, pakuje i wystawiam pod śmietnik, aby ktoś zabrał. Innego wyjścia nie ma.
Paulina... Można w sklepach Lidl czy Biedra poprosi obsługę lub samemu wziąść dwa kartony po jakiś produktach do zbiorowych opakowań zamiast reklamówek fajna sprawa nie raz mi to życie uratowała jak weszłam po dwa produktu w wyszłam z ciut większa ilością, a po co kupować reklamówki kolejne do kolekcji??
Joanna ... za duzo reklam. 2 minity i juz dwie byly...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCXynbZe_w424eDkTQcaeKQQ