Laik Makijażowy ciekawostki

Laik Makijażowy ciekawostki

Historia kanału Laik Makijażowy zaczyna się w dniu 2015-03-27 12:41:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 365 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3923570 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18719 użytkowników.

Chat Makeup | Cały makijaż marką Golden Rose | Podsumowanie po...↓↓ Więcej Informacji ↓↓ ►Facebook ►Instagram ►E mail ************************************************************************ W filmie mówię o: korektor HD metaliczne cienie w płynie Metals Metallic Liquid Eyeshadow metaliczne cienie prasowane Metals Metallic Eyeshadow tusz do rzęs False Lashes Mascara podkład HD puder HD paleta do konturowania Metals Sculpting Palette zestaw do brwi Eyebrow Styling Kit pomadka do ust Soft & Matte Creamy Lip Color pomadka do ust Smart Lips ************************************************************************ Playlisty, które warto zobaczyć: ►Jak schudłam 12 kg na samej diecie w 4 miesiące? ►Za parę groszy! Tutaj wszytko po taniości. ►Chińskie Allegro? Testy gadżetów z Aliexpress ►Podkłady opinie, recenzje i testy ►Cienie opinie, recenzje i testy ************************************************************************ Muzyka w filmach: A Himitsu, AkaHendy & PRZM, BanSound, Ehrling, Future Magic, Joakim Karud, LEMMiNO, Soundotcom, THBD, Tobu, Johan Lilja, Ryan Little, Oshóva, NOWE, Fredji, Markvard, Dj Quads, Dizaro, Ikson #goldenrose #chatmakeup #makeupMakeup Cały makijaż marką Golden Podsumowanie godzinach!

Najlepsze komentarze:

Katarzy... Miałam GR w naszym 'Kerfie' na AKS, ale zamknęli. Teraz muszę po ulubieńców jeździć do Silesii. Mierzi mnie to mocno. Na szczęście, żel do brwi i pomadka tak szybko nie wychodzą ;p "Łatwo mi to poszło" - Wyrabiasz się, no ;p.
joanna ... Foszotopowana ? Jesteś genialna
Agniesz... Bardzo mi się podoba... twarz wygląda cały czas świeżo i promiennie. Brwi chyba najsłabsze, no i pomadka, ale to normalne. Pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVLym2lDs2fCpTR184KCBsw