Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Historia kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV zaczyna się w dniu 2013-10-18 11:45:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2011 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 23546658 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 83542 użytkowników.

Czy można modlić się o śmierć? Q&A102 Remigiusz Recław SJMasz pytanie o wiarę/Kościół/chrześcijaństwo/Boga/itp.? Napisz je w komentarzu : ) Postaramy się znaleźć na nie odpowiedź. Kup książkę autora: Jeśli podobaj ci się nasze materiały to możesz nasz wesprzeć. Wejdź na stronę: A jeśli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, to skorzystaj z linków poniżej. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł . Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać.można modlić śmierć? Q&A102 Remigiusz Recław

Najlepsze komentarze:

Sówka ... Psychiatra nie pomoże o. Remigiuszu. Pomorze w przypadku choroby psychicznej ale nie w przypadku cierpienia fizycznego. Jeżeli człowiek potwornie cierpi fizycznie, nie może normalnie funkcjonować, ktoś go musi umyć, zmienić pampersa, nakarmić, itp. to pomóc może tylko Bóg. Psychiatra nie złagodzi bólu. Nie zmieni codzienności. Owszem pomoże w depresji. Ale nie każdy chory ma depresję.
Monika ... Szczęść Boże Wszystkim proszę Ojca ale w Piśmie Św. są fragmenty gdzie prorocy wołają o śmierć Hiob Elizeusz kiedy byli w czarnej dziurze rozpaczy .?
Katarzy... Dziękuję księdzu odcinek dla mnie.Sama jestem chora Nie ma lekarstwa na moją chorobę, czasami ból jest nie do zniesienia..?może i chciało by się wykrzyczeć Panie zabierz mnie bo już nie mogę..ale myślę wtedy ze to jakaś łaska ten ból, moja choroba,często jak tak strasznie boli myślę sobie o Panu Jezusie i rozmawiam z nim np Panie Jezu Ty wiesz jak boli bo CIEBIE jeszcze bardziej bolało. .to pomaga czuje ze On jest wtedy ze mną jeszcze bardziej, a każdy ból staram się ofiarować za duszę w czyśćcu cierpiące wierzę że to ma sens..może kiedyś Tam przytuli mnie jakąś dusza i powie dziękuję że mi pomogłas...dziękuję księdzu pozdrawiam ?
Iza SZ... To pomóż mi
Panie dźwigać ten krzyż...
fesler ... Niech Pan Jezus Chrystus BŁOGOSŁAWI każdy Twój dzień ojcze Remigiuszu, Pozdrawiamy z Hamburga!!!
motyl12... Dziękuję za ten filmik.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9BaRiZ_E9_o2_sxwDqn5dg