TVN Style ciekawostki

TVN Style ciekawostki

Historia kanału TVN Style zaczyna się w dniu 2016-12-02 13:19:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3110 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 419436497 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 304000 użytkowników.

Agata Młynarska wróciła do bloku, w którym spędziła dzieciństwo!...


Oglądaj „Eks tra” zmianę w poniedziałki o 22:25 w TVN Style oraz na player.pl: 14640/odcinek 7,S01E07,118284 Subskrybuj kanał TVN Style: W "Eks tra zmianie" Agata Młynarska poznała historie różnych kobiet. Historia Eli, którą Agata spotka w kolejnym odcinku jest wyjątkowa. Jej mąż odszedł nagle. Po cichu. Ela do dziś nie wie, co tak naprawdę się stało, że z dnia na dzień mężczyzna, którego kochała zmienił się o 180 stopni. Ela rozwiodła się w czerwcu. Ze swoim mężem była 11 lat. Jak sama twierdzi dogadywali się fenomenalnie. Mieli wspólne zainteresowania, razem podróżowali po Europie. Kiedy mąż zaczął się od niej odsuwać jej świat zawalił się. Długo obwiniała siebie o rozpad swojego małżeństwa. Próbowała sobie odpowiedzieć na pytanie „co zrobiłam źle?". Nigdy jednak nie dostała na nie odpowiedzi. Rozstanie, które bardzo przeżyła, mocno zaważyło na jej poczuciu własnej wartości. Przestała czuć się kobieca i piękna. Zamknęła się w sobie i przestała cokolwiek czuć. Agata Młynarska pomoże jej odnaleźć w sobie wielką siłę, którą w sobie skrywa, poczuć ogień, który da jej moc do dalszego życia. Jednak to spotkanie będzie bardzo wyjątkowe nie tylko ze względu na historię naszej bohaterki. Agatę i Elę łączy więcej niż można było się spodziewać. Kobiety wychowywały się w tym samym bloku. W bloku, w którym dorastała Agata razem ze swoją siostrą Pauliną. W bloku, w którym ojciec Agaty Wojciech Młynarski napisał wiele wartościowych tekstów do swoich piosenek. I właśnie mieszkanie w tym niezwykłym bloku, zaledwie kilka pięter niżej, w którym mieszka Ela przejdzie niezwykłą metamorfozę. Dokona jej architekt Krzysztof Miruć. To on sprawi, że Ela przestanie się wstydzić tego, jak mieszka i pokocha swoje cztery kąty od nowa. Z pomocą przyjdą również eksperci: fryzjerzy, stylista i makijażystka. Dzięki nim Ela oniemieje z wrażenia, kiedy zobaczy swój nowy, odmieniony wizerunek. W tych ważnych chwilach Eli będą towarzyszyć jej najbliżsi przyjaciele. To oni będą świadkami tej niezwykłej metamorfozy!

Ostatnio komentowane:


Też ostatnio katuje na jednej ale daleka droga przede mną XD Nic dodać nic ująć jesteś Mistrzem! Pozdro Mordeczko! Siła i Moc! Zobacz »
Czy to normalne że ceropegia na tych najmłodszych listkach (takich malutkich) mają jakby ciemne plamy na końcówkach? Zobacz »
Gupie pytanie czy chcemy no jasne dawaj serie maksymalnom 300 odc a będzie 40000 łapek dla ciebie pod mażdym odcinkiem od nas kto chce łapkuje Zobacz »
Kiedy Dealer C U K I E R E C Z K Ó W - czekam, ale Kamacho Fajne... więc cieszę się chodziarz by z GTA RP bo też fajne akcje. Zobacz »
Mega fajny ten odcinek❣️Możecie nagrywać takich więcej ???#Spagetti?? Zobacz »
Weźcie sobie Tracera 700. Jest super. Kupiłem żonie, dodałem gmole, crash pady, trzy kufry ...trzeci rok uśmiech na twarzy. Nigdy wcześniej nie jeździła sama ...oczywiście poza kursem. Zobacz »
EJ PATRYK JAK CHCESZ MOGE CI DAC LOGIN XDDD I BĘDZIESZ JAKO JA NA ELEKCJI XDDDD I WYŁĄCZYSZ MIKROFON I POWIESZ ZE NIE MASZ MIKROFONU I KAMERKI XD Zobacz »
Zadania:
Chłopak dla Lili
Dziewczyna dla Płomyka
Budowle:
Park wodny
Biblioteka
Domy np gniazda smoków w każdym terytorium
Kościół
Zobacz »
Całkiem spoko ten żółw ;) Gdyby był size XXL tego żółwika to moim zdaniem moglibyśmy zagrać 1 edycje z tym żółwikiem. Zobacz »
Ale fajny troll niwiedźałem rze tak się da ocena filmu epicka i jeszcze pokazałem kolegom i kuzynom ten filmik : biorę udział w konkursie: nick adamnow9 Zobacz »
Vito jest abgrejd w adopt me! Piracki dom i taki krutki abgrejd do 18 maja ten krutki abgrejd to scoob doo! Prosz może widzowie chcą żebyś nagrał. Zobacz »
Moja dobra rada zeby bylo lustro to szczotka na szlifierke kontowa i przeleciec delikatnie zniwelujesz zadry po piaskowaniu ja tak robie maska blotniki itp jest lusterko Zobacz »
Słuchając tego czasami żal że pozwoliliśmy sobie odebrać naszą kulturę, i nadal pozwalamy z roku na rok nasze tradycje, jezyk, kultura, zanikaja na rzecz tradycji zachodnich jak np. Haloween Zobacz »
poproszę o linka do oryginalnego materiału lub chociaż i datę wywiadu, szukałam a nie mogłam znaleźć Zobacz »
@juniorski ja robię tez animacje!!! Zobaczysz je? I ocenisz? Sam je robię od 5 miesięcy XD #teodor Zobacz »
Oczywiście dlatego go w Warszawie nie będzie. To miasto juz dość wycierpiało. Ten kraj także. Dość. Zobacz »
Kto z gangu dzwoneczka???
Jeszcze nie obejrzałam ale tytuł wydaje się ciekawy materiał zapewne również?
Zobacz »
Powiem Tobie Marcin, że nie pojmuję tych streaków, które same za gracza robią fragi. Mi Harrier nastukał chyba 5 fragów. Zobacz »
Staszek już o minąłeś 5 lub 4 postacie do zdobycia pierwsza to kapitan druga pokojówka z masz w zapisie na normalnym i pietra który też masz w zapisie na normalnym poziomie trudności Zobacz »
Chłopaki, od karasia będą jeszcze 4x4 4cyl. 6cyl też kiedyś będą ;) Ale wszystko w swoim czasie xD A Rekord jest z 2000 roku, już po wykupieniu FMŻ przez NH Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jP3PGVqPeQE