Red Dead Redemption 2 PL 56 odc.56 Rozdział 6 | Gameplay po...


Red Dead Redemption 2 PL dostępne na playliście RDR II tutaj : Pierwszy odcinek cyklu: Jakoś szybko to wszystko poszło. Sorry za lamy, ale to przez nocne wędkowanie. :P Nazwa serii: Zagrajmy w RED DEAD REDEMPTION II PO POLSKU Gatunek: western, akcja, TPP, dziki zachód Premiera: 26.10.2018 Producent: Rockstar Games Wydawca: Rockstar Games Polski wydawca: Cenega Grafika: 4K Ultra HD (UHD) Polska wersja / spolszczenie: napisy tak / dubbing nie Wersja na YT: PC

Ostatnio komentowane:


Warum nicht so bei Julius
4-2-2-2
Rechter IV Godin
Linker IV Van Dijk
Linker ZDM wijnaldum
Linker ZOM Pogba.
Rechter ZOM James Rodriguez
Alles andere so lassen. Wäre 100 chemie
Zobacz »
Jeju, ale mi się spodobał ten montaż? Bardzo wartościowy film, uwielbiam gdy obalasz te wszystkie mity, dajesz porady i wyprowadzasz ludzi z błędu❤ Zobacz »
Kiedyś ten komentarz bedzie mial 10lat

a ty zostawiając like , bedziesz mial wspomnienie
Zobacz »
Super, że są nowe, dłuższe odcinki, ale byłoby wspaniale jakby były wrzucane w całości. Pozdrawiam Zobacz »
Ale zostaniecie rozjechani za te blokowanie zlewika i znajomego xD zgaduje ze pulchny to przed sama wojna to cala armie straci na buntownikach Zobacz »
Złota 44 przereklamowana- na wyższych piętrach smog często i raz że wała widać, to cały syf wdychasz, okna nie otworzysz, tylko sztuczne powietrze z klimatyzacji non stop. Zobacz »
Tj to Adi...dźwięk wyzwalczy i opowiadanie o nich :) Planujesz na niedziele jakiś RolePlay ? Tak na marginesie , dawno nie było :) Zobacz »
Ładnie wyglądasz, m. Inspiracjo! W moim życiu zostajesz... Po tylu latach po prostu zostajesz... Pamiętaj, że uwielbiam i bardzo się cieszę, że jesteś... ?? Zobacz »
Takiego przygłupa w Polsce nie trzeba., już był Niesiołowski Palikot Wałęsa Komorowski,Nitrasa, Jachira pozatym takie chamskie wypowiedzi nie przystojna w takim wieku.WSTYD. Zobacz »
Dziś na insta story Żanety (serialowej Kasi) było widać, że miała scenę jedną bądź dwie w mieszkaniu na Dietla. W sumie wiem, że Kasia tam nie zamieszka, więc do kogo by tam poszła w odwiedziny? Zobacz »
Prezydent Duda - człowiek uczciwy i potrafiący mieć własne zdanie. I tego można się od niego nauczyć, że w każdej sytuacji należy być sobą. Zobacz »
Chcialbym przypomniec iz powstancy walczyli za wolnosc każdego czlowieka nie zaleznie od orientacji religi koloru skory czy pogladu. Wiec prosze szanujmy się. Zobacz »
Ja pierdyle , jak głupią mamy pseudo-opozycje .....ha ha ha ha ha i ta banda zdrajcow chciałaby rzadzic w Polsce ? ...ha ha ha . Zobacz »
Cześć i Chwała Bohaterom Żołnierzom Powstania Warszawskiego poległym za wolność Ojczyzny BHO Murem za tymi wartościami Zobacz »
Lewactwo zawsze dąży do rozkładu państwa i życia społecznego.Komórki rakowe wycina się...I tyle w temacie. Zobacz »
Takie pytania kogo oni tam badają ze maja takie wyniki przecież jak to jest bez objawowe to kto się chodzi badać jak nie ma objawów Zobacz »
Nie będę się wypowiadał ale siedzę wieczorem i zamiast odpalić tv i słuchać co pierdolą to odpalam ciebie ❤ Zobacz »
Scovyt 19. Ustalony OPŁACONY powrót pandemii, górnicy, uczniowie, wesela https://youtu.be/lVwY6U4zcCY Zobacz »
1:31 to uczucie gdy dopiero w 5 klasie nauczyłeś się wiązać buty Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pR82TQlYk-o


Corle1 ciekawostki

Corle1 ciekawostki

Historia kanału Corle1 zaczyna się w dniu 2012-12-23 21:28:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3909 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 54495810 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 161000 użytkowników.