Jakubiak u Hofmana: Nie wiem, dlaczego odchodzę z Kukiz’15


W „Gabinecie Cieni” Adam Hofman wypytywał Marka Jakubiaka o kulisy jego odejścia z Kukiz’15. Jakubiak stwierdził, że w tym ruchu „wszystko dzieje się wokół emocji Pawła, trochę nieobliczalnych, bo to artysta”. Podkreślił, że „miał absolutną tolerancję dla Pawła, uważał i uważa go za kogoś wybitnego”. Gdy Hofman wypomniał, że Kukiz kazał mu oddać mandat poselski, Jakubiak zapewnił, że tego nie zrobi, ponieważ… dalej podoba mu się ruch Kukiz’15 i nie wyklucza współpracy z jego twórcą. Dodał, że nie rozumie, dlaczego był wypychany z klubu i organizacji i chce to usłyszeć bezpośrednio od Pawła Kukiza. Chcę się dowiedzieć po ludzku, co się stało. Paweł z premedytacją wsadził mnie na kampanię wyborczą w Warszawie. (…) Chcę się dowiedzieć, dlaczego wbił mi nóż w plecy.

Ostatnio komentowane:


Bog zapłać księże Piotrze za każdą twoją naukę. Byłeś i będziesz zawsze w naszych sercach ,Amen
♥️???♥️?????
Zobacz »
Miałam na to iść, teraz nie jestem pewna czy warto ??‍♀️
Ja Ciebie tylko bardzo proszę, żebyś nie komentował czyjegoś wyglądu i tego że przytył.
Zobacz »
Wojciech Mann jak zwykle klasa sama w sobie ? Po Gajosie spodziewałem się o wiele więcej... Nudny wywiad. Zobacz »
Youtube to nie chce chyba abym ciebie oglądał bo ciągle powiadomienia przychodzą prawie godzine póżniej Zobacz »
Ja sobie zrandomizowalem poki i na start miałem 3 poki a w nich Ho-oh który miał tylko 1 atak whirlwind xD taki peszek :D Zobacz »
O kurczę, Urhara, nie spodziewałem się bo tytuł mnie zdziwił, ale wciąż, mega fajnie, pozdrawiam! Zobacz »
I wonder why they didn't include the Vauxhall VXR8 instead since it's in the UK but then again, it's far easier to just reuse cars from previous Forza games. Zobacz »
9:58 "Mamy masne zabezpieczenie" ~ Durex Zobacz »
Ja bym dał tak że jak masz 3 ulepszenie i giniesz to się zdradzasz z 3 a jak jesteś na 1 ulepszenie to się odradzasz na 1 A jak nie ma żadnego to się odradzasz na 0 Zobacz »
Ja tam mam dwa 30 ranki, Primo na heist, i BO na duo w tym samym sezonie co ty, Bibi mam na 900 teraz, czekam na fajna mape na heist, szuka team i 1000 Zobacz »
Już udało się pierwszą rayquaze shiny trafić ? oby szczęście działało dalej, nawet i w IV w dalszym ciągu eventu ? A Shadow Mewtwo to niezły kozaczek ? Zobacz »
Fajny film, ALE mam pytanie czy kiedyś zrobisz jakąś teorię jakie i o czym mogą być następne części? Zobacz »
Jan super fajnie mega odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłej soboty i wieczoru dla ciebie Jan❤️???? Zobacz »
t̶a̶ s̶e̶r̶i̶a̶ j̶e̶s̶t̶ d̶o̶ d̶u̶p̶y̶
F̆̈ă̈j̆̈n̆̈ă̈ s̆̈ĕ̈r̆̈ĭ̈ă̈
Zobacz »
Czesc, mam pytanie. Na jakich ustawieniach pójdzie mi rust w zadowalającej płynności jak będę miał GTX 1660 super 6gb, ryzen 5 3600 i 16 gb ram 3200 MHz? Zobacz »
moje wakacje były SĄ BARDZO CIEKAWE byłam w:
-dom
-podwórko
-żabka
-nigdzie xD
Zobacz »
Sytuacja niczym z mojego domu posprzątam dom chce być dobra córką wracają rodzice do domu ,,Ty nic dzisiaj nie robiłaś " znam twój ból Kacper Zobacz »
Maćku jak robisz sniadanie objad kolacjs itp to nacisnij podaj tak bedziesz mial wiecej jedzenia i nie bedziesz musial caly czas gotowac Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JAhh0Kmap-w


MacieCioszki ciekawostki

MacieCioszki ciekawostki

Historia kanału MacieCioszki zaczyna się w dniu 2011-01-02 16:14:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84100 użytkowników.