Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Historia kanału Staszek iGRAszkowski zaczyna się w dniu 2014-05-20 18:42:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3367 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 32267739 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 94339 użytkowników.

The Room Three PL 3 | Za zegaremThe Room Three gameplay PL // The Room Three po polsku Czołem ludziska! The Room Three to trzecie odsłona świetnej serii gier logicznych, w których manipulujemy mechanizmami, rozwiązujemy zagadki i odkrywamy sekrety "The Null". Wersja pecetowa zachwyca naprawdę porządną szatą graficzną, a jak będzie z samymi zagadkami? Przekonajmy się! ► HarmonoGRAm odcinków: Podoba Ci się to, co robię? Zostań Patronem! ► Albo wesprzyj bezpośrednio na YouTube! ► ► Playlista: ► Kup grę: Pokojowa pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundlea: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Kurator Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ WWW: Three zegarem

Najlepsze komentarze:

igor s?...Mi się wydaje że będzie wjęcej niż 5 tych czterośćanów
VVilQ...Grę ukończyłem, zdobyłem wszystkie osiągnięcia. Jak na twórców przystało, jest klimatycznie, jest po prostu idealnie to czego można się spodziewać ale.... jest łatwo. Jest za łatwo przynajmniej jak dla mnie. Po super oscylującym poziomie trudności w 2 części spodziewałem się czegoś więcej. Ale był to naprawdę miło spędzony wieczór przy tej grze. Przy okazji Staszku, co do rzeczy którą zauważyłeś w 1 odcinku w tym pokoju a'la biuro, że zostawiłeś tam zamkniętą szufladę itd. One jak najbardziej są do otwierania, dzięki nim można otrzymywać te dodatkowe zakończenia, ale polecam się za nie zabrać w momencie kiedy zbierzesz już wszystkie 5 piramid ( Ale zanim przejdziesz przez Drzwi do finału ) ponieważ musisz mieć dostęp do wszystkich pomieszczeń w tej głównej części. Mam nadzieję, że nie uznasz tego za spoiler, bardziej za wskazówkę co do tych "dodatkowych rzeczy" bo części nie zrobisz bez dostępu do danych rzeczy.

P.S.: Też podskoczyłem na fotelu kiedy otworzył się skafander xD
Michaju...No nie wiem Staszek czy ci się należał ten pierwszy chrupek według mnie było to dosyć prosta zagadka w The Witness dawałeś sobie o wiele wyższą poprzeczkę niż w The Room Three .
matrix ...Szkoda że Nie masz 1 000 000 subów bo nagrywasz super filmy?
Jakub K...Można wiedzieć jakie chrupki chrupiesz?
Masło maślane
Cebula ...Zalajkowałem 2-rugi
piotr m...siema siema
Dominik...1:02 jej powrót chrupków
Jakub K...Godzina wstawiania odcinka jest wprost idealna
Kuba Ku...Ja jestem trzeci ???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCot7HzzzGp1iVO2zL0jvzJA