782. Moje najlepsze szlifowane wiertła do drewna z HSS Jarek Ostaszewski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=68RDRyVUIRQNajlepsze komentarze:

Andrzej... fajny zestawik
Mateusz... Czyli krótko mówiąc nie ostrzyles hss bo od dwóch dni nic na ten temat.....
R BOCHN... Patrząc na opakowanie to są wiertła firmy IRWIN ale mogę się mylić.Kolorystyka i styl opakowania na to wskazują.Taki sam zestaw firmy Heller,też HSS tylko z podwójną łysinką kupiłem na Ebay de.za 50 euro z wysyłką a za cenę wierteł z pokazu + 7 euro wysyłka ,też Heller ,od 4 do 14 co 1 mm ze spiekiem HM.Ostatnie 12 mm jest z węglika,oczywiście do laminatów ,płyt i drewnopochodnych nie do zastąpienia.Jedynie mniejsze średnice są bardzo czułe na przekrzywienia w czasie wiercenia,łatwo ukruszyć kolec prowadzący.
Sambaa3... A co to za piękny zacisk ?
Sambaa3... Weźmiesz kamerkę i wprowadzisz nas wirtualnie po całej swojej pracowni? Bo widzę, że jest tam kilka pomieszczeń ❤
Xawery ... Spotkałem się z trójką i z dwójką z "żądłem". Co mnie nie zaskoczyło. Dopiero co się niestety pierdzieliłem z ręki pod kątem przy nietypowej skrzyni. Kupuje, jakaś zniżka dom i drewno w tym sklepie jest ?
Mateusz... Witam jeśli masz je od 6 miesięcy i korzystasz z nich. To nasuwa się pytanie czy je ostrzyles. Jeśli tak to w jaki sposób jeśli jest to hss
SuperFl... Jesli te wiertła wytrzymają pare lat to te 75€ warto wydać. Ciekawy jestem jak długo wytrzymaja zanim się stępią, lub przegrzeją. One sa hartowane?
Rajmund... wiertła rewelacja! dziękuję za pokazanie możliwości czystych wierceń w materiałach z płyty laminowanej.
Mariusz... Co to za marka wierteł?
?ukasz ... Na razie ze swoich jestem zadowolony, ale może kiedyś się skuszę. Cena o dziwo wcale nie duża, a faktycznie robią robotę.
Micha?... tak mam takie 3 mm z pilotem
Jarek Ostaszewski ciekawostki

Jarek Ostaszewski ciekawostki

Historia kanału Jarek Ostaszewski zaczyna się w dniu 2009-08-27 23:30:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1173 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 34489168 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 96400 użytkowników.