Szwedzcy naukowcy usiłowali badać zjawisko OOBE! callmeblondieee


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YEGj8lxXQ0wNajlepsze komentarze:

Jacek C... Raz na pewno byłem a drugi raz osoba znana mi widziała mnie jak chodzę wokoło łóżka. Zaznaczam iż obecnie moje ciało nie posiada jednej nogi. Ja z tego drugiego zdarzenia nie pamiętam nic.
Arianna... Ludzie jeśli chcecie doświadczyć OOBE w celach rekreacyjnych, albo po prostu z ciekawości, to nie musicie nic ćwiczyć, jest prosta metoda która działa, ja dzięki niej wyszłam 9 razy z ciała. Nazywa się 4+1 i działa bardzo dobrze w zasadzie to jest to jedyna skuteczna metoda z tych ogólnie dostępnych w internecie i początkującym oraz ciekawskim wystarczy.
johnny ... Jakiś Luke Skywalker czy co? xD
Wyjdz S... Miałem raz OOBE i te drgania podczas wychodzenia to kozak XD
James D... Śmiejcie się, doświadczyłem tego wielokrotnie podczas paraliżu sennego. Mogłem poruszać się po pokoju wisząc pod sufitem.
Wahoo!... Nie można się bać ale trzeba wiedzieć, że można nie wrócić. Ciało musi być skrajnie wycięczone, wymęczone ( jak np podczas choroby zapalnej, wymęczenia fizycznego) oraz umysł mocno skoncentrowany i świadomy a trzecie to siła woli i wyobraźni , która w tym pomoże. Te warukni są wymagane do OOBE na zawołanie.
Katr Bu... Co za bzdury. OOBE doświadcza się za życia(out of body expirience). NDE doświadcza się po śmierci(near death expirience). Serio. Po tego rodzaju kanału nie spodziewałam sie takiej gafy.
Soliman... Polecam styczniowy numer Nieznanego Świata. Super Artykuły: https://nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/w-numerze/1737-ns012018
Anunnak... Szwecja to zjebane lewaki i żaden eksperyment im nie wyjdzie... już zrobili eksperyment multikuli i co...
Matt... To wszytko nasza wyobraźnia i zwykly sen a ludzie myślą że z ciała wychodzą xd
wojok w... Za dużo się ci naukowcy na oglądali Dr. Strange
MaxPayn... Zajefajny Kanał, ale nadal mówisz za szybko, nie wszystkie twoje wypowiedzi są wyraźne, zjadasz litery. Czy ja piszę niewyraźnie?. Normalnie jak grochem o ścianę.
Abcde Z... Ja od dzieciństwa mam bardzo realistyczne sny. Jako dziecko często się budziłem i trudno mnie było przywrócić do rzeczywistości, tak jak bym był gdzieś indziej jeszcze przez chwilę. Rodzicie mi tak tak to opisywali. Odkąd pamiętam właściwe rzadkością są noce gdzie nie mam takich snów. Są bardzo rzeczywiste, jestem w nich, ale wiem, że to inny świat niż ten w którym żyję. Przyzwyczaiłem się do tego. Nie jest to świadome śnienie na które mam wpływ. Po prostu jakbym widział inny świat, alternatywny. Jestem w nim, ale jakbym bym postacią z filmu. Przeżywam i to się dzieje na moich oczach. Potem dzwoni budzik, aha... trzeba iść do pracy.
Dawid G... chciałbym kiedyś doznać świadomego snu... Jakieś rady dla początkującego? Próbowałem wielu technik i nic :/
Pyramid... Ciekawy zbieg okoliczności...
dziś w nocy oglądałem film "Odkrycie" (2017).
No a tu dzisiaj @Inne Medium puszcza taki materiał :O
666auma... Experci????????? Robert Monroe od lat 60-tych badał to doświadczenie i założył instytut a pseudo naukowcy ktorzy nawet nie dotkneli tematu badaja hahahaah to tak jak ja badałbym kosmos siedzac i ogladajac TV ....
Kris Kr... Czy ja dobrze zrozumiałem, czyli prawdę poznamy dopiero po śmierci?
CzerkS... Kto miał świadomy sen???
profil8... Obadaj instytut Monroe autorze.
formali... Raz w życiu doświadczyłam stanu OOBE, potem, po kilku ładnych latach, starałam się "wyćwiczyć" ten stan. I nic.....
Nie wiem na czym to polega, jak się człowiek nie stara, ba ja nawet nie wiedziałam że to OOBE-to wychodzi z ciała.
Jak ćwiczy przez ponad rok to dupa :(
Ale muszę przyznać-fascynujące przeżycie