Zagrajmy w Shadow of the Tomb Raider PL 100% odc. 47...


Oto czterdziesty siódmy odcinek mojej serii Zagrajmy w Shadow of the Tomb Raider (lub jak kto woli: Lets Play Shadow of the Tomb Raider PL). Tym razem między innymi kończymy misję fabularną "Via Veritas" i rozpoczynamy zadanie główne "Veni Vidi Perdidi". Produkcja została stworzona przez studio Eidos Montreal we współpracy z Crystal Dynamics. Tytuł przechodzę na 100%, grając na konsoli PlayStation 4 Pro. Shadow of the Tomb Raider to zamknięcie trylogii rozpoczętej przez wydanego w 2013 roku Tomb Raidera, który odświeżył tę popularną serię i został bardzo ciepło przyjęty przez graczy. W Shadow of the Tomb Raider ponownie wcielamy się w młodą Larę Croft, która tym razem wyrusza do Ameryki Łacińskiej, by kontynuować badania swojego ojca. Równolegle swoje działania prowadzi organizacja znana pod nazwą Trójca, którą znamy z poprzednich części. W mojej serii "Zagrajmy w Shadow of the Tomb Raider" pokażę Wam przejście całego wątku fabularnego wraz ze wszystkimi zadaniami pobocznymi i znajdźkami będzie to przejście gry na 100%. Oficjalna premiera gry Shadow of the Tomb Raider w Polsce będzie miała miejsce 14 września 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju Shadow of the Tomb Raider wydano w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing), a w rolę Lary Croft ponownie wcieliła się Karolina Gorczyca. Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Shadow Raider Nieoczekiwany sojusznik

Najlepsze komentarze:

Adscea... Niesamowita lokacja i powrót Yaaxil. Super odcinek, szkoda, że już przedostatni. Ale fabuła i Twój komentarz to rekompensują.
SargeTh... Zapraszam Was do obejrzenia przedostatniego odcinka z gry Shadow of the Tomb Raider! Jutro na kanale możecie spodziewać się zakończenia.
Wiktori... Jutro już koniec :( szkoda wiem bo ja już przeszłam nie na 100 % ale gra super jejku szkoda że koniec
Devilof... Leecimyy :D
TheLege... szkoda że zbliża się koniec :(
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA


SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6351 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 359236441 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 616615 użytkowników.