Superziemia krąży wokół bardzo bliskiej nam gwiazdy AstroSzort


No i kolejna planeta wokół sąsiadującej z nami gwiazdy. Zaczyna się robić ciasno moi drodzy. Tym razem superziemia o masie 3,2 masy Ziemi na orbicie wokół Gwiazdy Barnarda. ☑ INSTAGRAM ☑ PATRONITE ☑ KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie ☑ Centrum dowodzenia ☑ FEJS ☑ Pogadaj z resztą załogi ☑ DRUGI KANAŁ Jeśli się spodoba, nie zapomnij dać lajka i zostawić suba, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. A jeśli już subskrybujesz i nie chcesz przegapić nowych filmów, to kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji. Dzięki i miłego lotu! ============== LINKI Z ODCINKA ======== ============== Muzyka ================ ♪ ==============CREW================ montaż: Piotr Kosek ==============CREDITS================Superziemia krąży wokół bardzo bliskiej gwiazdy AstroSzort

Najlepsze komentarze:

Lilotti... Kolejny świetny film :D
Powinieneś mieć więcej subskrypcji ?
(PS. Osiemnasta ?)
We Pal ... go pustka w wolarzu bo nic o tym nie ma na youtube, a wiem o tym tylko tyle, że jest ogromne (z universe size comparison 3D)
Pawel P... fajnie w końcu będzie odcinek o pustce wolarza:)
Pozdrawiam.;
We Pal ... go pustka w wolarzu bo nic o tym nie ma na youtube, a wiem o tym tylko tyle, że jest ogromne (z universe size comparison 2018)
Foxon P... Tak na marginesie, apropo dwóch pokoleń, co z rodzeniem i rozwojem dzieci w kosmosie, na przykład podczas takiej podróży?
hajpowy... Hipoteza która mówi, że obcy istnieją, ale nie chcą się z nami kontaktować jest mi najbliższa.Nie jestem tego pewien, ale wierzę w to. No cóż.. Może kiedyś.Podobno "disclosure" dzieje się powoli na naszych oczach. Słyszałeś coś o tym astrofaza? Jak się do tego ustosunkujesz?
mars... Jak klimat na ziemi jeszcze się ociepli i nie będzie już śniegu to tam będziemy organizować zimowe igrzyska olimpijskie.?????? Pozdrawiam ??
buki... Ale jednak krąży wokół czerwonego karła co nie jest dobrą wiadomością
Ke K... I tak tam nie dolecimy za mojego życia ehh
The Scy... pierwszy :)

Edit: Pytałem się w tamtym odcinku, czy będzie filmik o oddalającym się Księżycu?
Confiak... pierwszy Edit: tak walnołem w powiadomenie że wybuchło
Mikolaj... zrób jakiś dłuższy odcinek plz
Kornisz... Konkurencja w wśrod planet ziemniopodobnych rosnie
DmNQ193... Elon,jest zadanie :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIUYdIIld_2bsymqWDCdOFQ


Astrofaza ciekawostki

Astrofaza ciekawostki

Historia kanału Astrofaza zaczyna się w dniu 2014-09-17 03:23:38.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 524 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 59572306 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 326610 użytkowników.