Dont Starve: Hamlet PL 7 | EA | A niech to piorun trzaśnie!


Dont Starve: Hamlet gameplay PL // Dont Starve: Hamlet po polsku Czołem ludziska! Dont Starve: Hamlet to kolejne DLC do najbardziej znanej i lubianej indyczej gry survivalowej od KLEI Entertainment. Tym razem lądujemy w świecie rządzonym przez Szlachetne Świniaki będziemy musieli z nimi handlować, a może pozwolą nam zbudować swój dom w ich osadzie! Nie zabraknie również wypraw do podziemi i... LAM! UWAGA! Materiał pochodzi z tzw. Wczesnego Dostępu, pełna wersja ma wyjść w grudniu 2018! ► HarmonoGRAm odcinków: Podoba Ci się to, co robię? Zostań Patronem! ► Albo wesprzyj bezpośrednio na YouTube! ► ► Playlista: ► Kup DLC: Świńska pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundlea: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Kurator Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ WWW: Starve: Hamlet niech piorun trzaśnie!

Najlepsze komentarze:

Sierzan... 19:39 Czyli jednak... to ten.. piąteczka XDD Chociaż ty miałeś większego pecha, bo ja z robotem sama się proszę o pierdyknięcie piorunem czy tego chcę, czy nie :D
29:46 Aha :v
Skoro Warbucks to więcej eksploracji :D
Jay 12... Mała rada. Upieczone kasztany, czy inne żołędzie, powinny nadawać się do garnka! ;P Do tego z jajek rób Jajka z bekonem. Lepiej leczą.
the fla... Szkoda że nigdy że mną nie pogadasz ) :
rafkos1... Hej! Mam pytanie czy da się zagrać w hamleta jak jest w early acces i jak? Wracam do ds po długiej przerwie (przestałem grać gdy wyszedł rog). I czy można mieć odpalone wszystkie dlc naraz?
MasTerS... Szkoda że live dopiero jutro
AZ0N1X... Oto kilka hintów:
1 Po porze „deszczowej” przyjdzie dość niebezpieczna pora roku, podczas której będziesz musiał uważać na sanity. Polecam jeść wtedy pewną roślinę.

2 Występują 3 pory roku i każda trwa 12 dni.

3 Na świecie jest pewien biom i gdy na niego wejdziesz zacznie spadać ci zdrowie, przyda ci się wtedy „specjalne” ubranie.

4 Gdybyś nie wiedział to na świecie jest kilka wysp, na które nie możesz przejść pieszo. Na każdej wyspie jest jedna wioska świń. Zaczynasz na największej wyspie, na której są (chyba) wszystkie biomy.

Jeżeli ktoś uważa, że był to niewielki (lub wiekszy) spoiler niech napisze, to usunę lub edytuje komentarz. Piszcie też, jeżeli zrobiłem gdzieś błąd.
Jawer... ...Staszek, ale ty wiesz, że ten mod który podpowiada ci co możesz ugotować mówi ci jakie dostajesz statystyki na górze przepisu?
PugDog ... Całkiem nieźle ci idzie ! Życze powodzenia ??
RA-V ?... Nareszcie ?
RadeQ... Ahh na w czorajszym live było super
Mateusz... Ej stawek za ile nastempny lajw
MarHevK... jak to jest dobłe
Michaju... Ile można czekać ta gra jest świetna. Ta seria powinna być codziennie :>
Szczególnie z Twoim komentarzem (i wpadkami) <3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCot7HzzzGp1iVO2zL0jvzJA


Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Historia kanału Staszek iGRAszkowski zaczyna się w dniu 2014-05-20 18:42:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3517 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35931671 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 101106 użytkowników.