Kto jest MAMISYNKIEM?


Zostań moim widzem! ☛ INSTAGRAM ☛ FACEBOOK ☛ TIK TOK ☛ GRUPA NA FB ☛ WSPÓŁPRACA DLA FIRM ☛ ADRES ☛ PatiTV skr. poczt. 10, 43 100 Tychy Link to Mixit: UWAGA RABAT 10% na cały asortyment z kodem: Patitv kod aktywny do 10.12.2018 Czym nagrywam: Dron: Aparat: Statyw Joby: , Mój makijaż: ✶ podkład Estee Lauder: ✶ cienie Too Faced natural love podobne: ✶ eye liner Kat Von D: ✶ brwi: ✶ tusz: ✶ róż: ✶ rozświetlacz: Playlisty: ► Vlogi: ► Mama i dziecko: ► Ciąża: ► Poznaj swoje prawa: ► Kosmetyki: ► Polskie marki od kuchni: ► Święta: ► Recenzje i testy: ► Haul: ► Organizacja czasu: ► Pogadanki: MAMISYNKIEM?

Najlepsze komentarze:

Anna Ba...A ja mam suszarkę bębnową i nie muszę prasować ? polecam wszystkim zapracowanym?
Natalia...Ja prasuje tylko jak coś mam mega wymięte i w tym wychodzę bo tak codziennie oszalała bym prasować bo nie cierpię ? a synowi przestałam prasować przy roku. Staram się ładnie rozwieszać i ładnie składać i jest dobrze ?
Natalia...Ja prasuje bardzo rzadko. Koszule na jakies okazje i sukienki niektóre. Nie jestem z tych co prasuja spodnie bluzy czy bluzki.
BellaTv...Mamy stacje parową kercher z deską która odciąga nadmiar pary. Tak prasuje się lepiej, ale nadal trzeba swoje odstać ?
Po narodzinach Artka odpuściłam. Sprawdzam przy zakupach i kupuje rzeczy które sie nie gniotą -głównie bluzki. Spodnie mam obcisłe więc ich wgl nigdy nie prasowałam. Zostają spodnie+ kilka koszul M. I ubranka Artka ?
Monika ...Mogę zapytać jak Ci idzie praca nad twoim produktem?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChwxoUfN_KHM6pBtvK_R84Q


PatiTV ciekawostki

PatiTV ciekawostki

Historia kanału PatiTV zaczyna się w dniu 2013-06-18 10:15:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 529 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7034666 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 26252 użytkowników.