GEOPOLITYCZNY TYGIEL ODC. 76 ROSYJSKA AGENTURA I GAWNOJEDY ZNOWU KRZYCZĄ Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TIniUO8P4FENajlepsze komentarze:

pferdau... Dziękuję za zajęcie się Chazarią. Czułem z tego artykułu w Warszawskiej Gazecie smród ale patrząc na to jak wpływowa jest sekta Chabad Lubawicz na Ukrainie, wcale wiele nie trzeba żeby uwierzyć że ten kraj jest jakąś polisą ubezpieczeniową dla Izraeliów.
8navarr... Krym powinien być rosyjski na tej samej zasadzie na jakiej Gibraltar jest brytyjski, a nawet bardziej rosyjski.
aquinas... Zwroce uwage na najwazniejszy problem , na ktory zwrocil p. Targalski . Czy w swojej madrosci , my jako narod ( lub glupocie - patrz historia dekonstrukcji naszej armii 1989- 2015 . Fakty mowia same za siebie , ze w tym czasie bylysmy glupim do can i naiwnym narodem ) wykorzystamy ten czas na zdecydowane umocnienie naszego bezpieczenstwa przed - jak to okreslil nasz Prelegent - nastepnym " resetem" USA/Rosja . A nawet nie bede wspominal o wrogach niemieckich w Brukseli , Ukaincach , czy zombies spod znaku polksiezyca .
Jaszczu... Panie Jerzy, tylko czy Amerykanie aby już nie połapali się, że wykorzystanie Rosji Sowieckiej przeciw Chinom to mrzonka i dezinformacja?? Przynajmniej część z administracji Trumpa. W związku z czym, chyba bardziej prawdopodobny bylby reset po zmianie w Białym Domu. Jeszcze jednym warunkiem, niekoniecznym, ale istotnym, jest zmiana w Polsce na rząd prorosyjski, albo przynajmniej neutralny wobec Moskwy, albo chaos i kryzys rządowy. I wydaje się, że na to gra agentura, między innymi poprzez coś, co roboczo nazywam "prawicowym NEP-em".
Odnośnie sowietów RŚA - właściwie cała Afryka subsaharyjska to de facto obszar kolonizacji chińskiej (politycznie i ekonomicznie), a teraz wchodzą tam Rosjanie. Czy zatem można powiedzieć, że FR i ChRL w swoich strefach wpływów wzajemnie się uzupełniają i wzajemnie torują sobie drogę? Np. w Syrii za sowieckimi wojskami idą chińskie inwestycje, na Bałkanach - za chińskimi inwestycjami, wpływy agentury moskiewskiej, a w Afryce - za chińskimi wpływami polityczno-gospodarczymi wchodzą sowieckie PMC.
Micha? ... Kot nie był rudy ? Na portrecie jest rdzawy... to jakiś inny kot?
Boemund... Na chwilę obecną z Rosją nie sposób się dogadać z prostego powodu. Putin to zakompleksiały mały człek dla którego kultura europejska i chrześcijańska jedność nie mają znaczenia. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zmianę władz na Kremlu a póki co trzeba się zbroić gdyż Rosja postcarska nigdy nie była stabilna politycznie . Chiny zapewne się cieszą . Gorzej dla nich gdy sojusze się odwrócą:) a kiedyś się odwrócą :)
Andrzej... ben hoges wyp na temat krymu w2014 piewsze wyp o tkz zielonych ludzich lub nazywal prez w,putin wzliwych ludzi czyli komandasach sil spec operacji chcial bym miec takich ludzi pod dowodztwem druga mniej oryginalna rosja zajmujac krym kontroluje cale m,czarne to mimowalna kalka za a,hitlerem ktory krotko po prolerjacka kto ma krym to morze czarne omowalna h
001rade... Rosyjska agentura skutecznie blokuje zakup smiglowców dla wojska . W razie wojny Polska ma 0 nowoczesnych maszyn. Brawo matolki . Tak trzymac.
Andrzej... ben hoges recyzuje pozytwnie ksiazke dr ,pplk gromu b, specjalnie nie uzywam nazwiska bo jest calkowitem ignarantem his,
donaldt... jak zawsze klasa, dziękuję za wykład ??
weles13... Jak ty pierdolisz Wodnik Szuwarek to pyta staje.
Że też ktokolwiek cię zatrudnia...
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.