Aliaksandr Haretski ciekawostki

Aliaksandr Haretski ciekawostki

Historia kanału Aliaksandr Haretski zaczyna się w dniu 2008-06-22 01:19:59.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 445 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3850161 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 25774 użytkowników.

Aliaksandr Haretski. Projekt Naukowo Badawczy 2019. Część 2Sensacja! W Akademii Medycyny Regeneracyjnej stworzono metodę, działającą niczym eliksir młodości. Po jej zastosowaniu można znacząco wydłużyć życie i walczyć z większością chorób nieuleczalnych i nawet genetycznych. Pozwala ona na bezoperacyjną regenerację narządów i układów organizmu, odmłodzenie organizmu i przywrócenie wcześniej utraconych funkcji. Pojawiła się możliwość obdarowania tym, co najcenniejsze – zdrowiem i młodością siebie i swoich bliskich. Metoda Aliaksandra Haretskiego jest głównym odkryciem XXI wieku, jest to połączenie najlepszych tradycji wszechczasów i narodów, skuteczny wpływ na główne przyczyny powstania wielu schorzeń. Kompleksowe oddziaływanie na cały organizm, oczyszczanie, detoksykacja, regeneracja i odmładzanie organizmu za pomocą autorskich, naturalnych i bezpiecznych metod. Uwaga! Konieczne jest skonsultowanie się ze specjalistą odnośnie świadczonych usług oraz przeciwwskazań. Akademia Medycyny Regeneracyjnej +48732027579 NIE ZAPOMNIJ, ABY ZAPISZ SIĘ DO KANAŁU Aliaksandr Haretski. Projekt Naukowo Badawczy 2019. Część

Najlepsze komentarze:

Pawe? C...Tak jak pisałem na fb, trzeba osobiście zapraszać lekarzy. Może Ci którzy występują w NTV. Ludzie dokoła Hubert Czerniak, którzy są lekarzami i się interesują tematem. Dobrze by było żeby sami ludzie chcieli zapraszać lekarzy.
jolkaol...Jest Pan aniołem na ziemi....niech będzie takich jak najwięcej
Gra?yna...Aleksandrze jestes Wielki i Wspanialy, ale bardzo uwazaj na siebie i swoich bliskich. Juz probowali Cie zniszczyc i jeszcze beda. Jestes zbyt niebezpieczny. Zycze duzo sily i madrosci.
Barbara...Dziekuje za Pana prace Panie Aliksandrze..
Grazyna...Dopiero odkryłam Pana kanał,jest bardzo interesujący odnośnie zdrowia,chciałbym się zgłosic na taką terapie,ale nie wiem jak się z Panem kontaktować ..Czy można prosić jakieś namiary? Dziękuję Pozdrawiam...
Agent o...Dobry z Pana człowiek.
Iskierk...Ma Pan rację Panie Aliaksandrze .Wielu moich znajomych woli tabletki a jak pytam o poziom wit D3 lub polecam oczyszczenie organizmu z toksyn , pasożytów , wtedy jestem nawiedzona. Ten kto naprawdę chce być zdrowy to znajdzie wszystko w internecie. Pozdrawiam serdecznie ? a zamrozić mojej Duszy nie dam ! ??❤❤???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-6wpbAaQ0woujLdP03eGdA