Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 250 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2761124 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 17871 użytkowników.

Kuba Wątły TV odc. 160a czyli Q&A cz. VIIZostaw suba ( z dzwonkiem) i lajka tłyTV?sub_confirmation=1 Facebook: tły TV 442541712863884/ Znany, bezkompromisowy i szczery komentator społeczno polityczny. Nie cechuje Go jakakolwiek poprawność. Zapraszamy (+18)Wątły czyli

Najlepsze komentarze:

danuta ... Co te ku...y robią z Narodem jaką nienawiść sieją ręce opadają a to że przychodzą i blagają o pomoc i są karani za podły podstęp powinni być karani za oszustwo kanalie to nie Polacy to pisiory A pis to dno
Kamil C... Piątek ten ćpun?
JARZYNA... 3 slowa do kuby prowadzacego..: niech zyje faszyzm !
pk-KRIS... A Super stacja to nie Polsat?
LESZEK ... Kuba, proszę, nie przeciągajmy i odpalajmy to "Medium Obywatelskie " !!! Jest nam to ( dużej naprawdę ilości obywateli) potrzebne jak powietrze !. Nie bój nic, kasa się znajdzie, to kwestia świadomości i zaufania. Sam ma nie dużo, ale na pewno nie będę żałował grosza na tak cholernie potrzebną w dzisiejszych "popapranych" czasach inicjatywę.
84Nietz... Tak liberalnym mediom bardziej odpowiada promowanie faszystów z PiSu niż lewicy mówiącej o prawach pracowniczych. Zawsze tak działał wielki kapitał finansując kiedyś np. Hitlera dlatego zrozumcie że kiedyś marksiści, anarchiści wywalczyli Wam 8-godzinny dzień pracy i święto 1 maja i dziś historię piszą silniejsi i dlatego dużo faktów się przemilcza specjalnie!!!
Micha? ... W zasadzie od 25 lat rządzą u nas te same osoby, które zmieniają się stołkami, albo tworzą nowe, dopóki ludzie nie zaczną tego dostrzegać, to nic się tutaj nie zmieni.
Bob Bob... "...mało nas, mało nas, do pieczenia chleba..."
LESZEK ... Co może osłabić PiS ? Jedynie tylko to, że tzw. "niezdecydowani" obudzą się ze "snu zimowego ". Betonu pisowskiego nie biorę pod uwagę z przyczyn oczywistych, ale coraz więcej ludzi ta władza zaczyna już mierzić. Jak długo pisowska szubra będzie jeszcze robiła z ludzi imbecyli nie wiadomo , ale wiadomo , że wszystko kiedyś się kończy.
kimer 4... Buk istnieje...i jest to bardzo ładne drzewo.
Bo?ena ... Podwyżka za energię, jest po to, żeby mieć pieniądze na kary za emisję CO2!!!!!!
trzebis... TVN to nie jest medium obiektywne, fakt. Ale przynajmniej próbują zachowywać pozory. W przeciwieństwie do pozostałych. Ale.... czekamy na coś zbiorczego, żeby człowiek nie musiał ganiac po necie w celu weryfikacji informacji :)
Marek E... Nadal 90% naszego społeczeństwa ma pochodzenie wiejskie i co gorsza z tradycją kmiotka pańszczyźnianego" panu przyszedł z ranu obił plecu nahaju i wtedy dzień zaczął się po bożemu" dlatego będą płacić za swoją głupotę dosłownie w tym więcej za prąd :) )) A pośrednio za wszystko zapłacą więcej bo każdy zużywa prąd w większej lub mniejszej ilości od małego sklepiku poprzez piekarnie pod wielkie firmy .
Janusz ... czyli będę mieć jazdę z prądem od przyszłego roku, a co za tym idzie, będę musiał ciężej harować, żeby jakoś to miało ręce i nogi.
Halina ... jaki koniec pis- u? dalej dobre sondaże,ludzie to mają gdzieś- ważne 500+
ProLans... To wypowiedzenie konkordatu to miód na moje uszy <3
Ale tak się nie da... łatwiej byłoby Ci rozwalić ten cholerny kraj niż jego pozycję jako suki watykanu. W sumie to jest i tak win-win.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYJPxh7mgthNkJLnMxaXzcA